Wpis z mikrobloga

@bastianbastiante: kazda firma powinna robic cykliczne testy sprawdzające czy pracownik jest wystarczająco inclusive. Doskonale sito na p0lakow zakolaków z bólem dupy o czarnych i kobiety. Uwielbiam inicjatywy inclusive, świetnie się patrzy jak p0lakom para z uszu ze złości wylatuje bo myślą że gatunek ich białego mężczyzny jest nadczlowiekiem
@bastianbastiante: żeby było śmieszniej, całe to diversity ma pewien sens, ale nie tam, gdzie się go wpycha.

Tworząc np. jakiś program dla ludzi (np. z UI albo nawet z CLI), skierowany do szerszej grupy, warto zebrać opinie od możliwie jak najróżniejszych ludzi. Już się kilka razy przekonałem, że czasem rozwiązania, które wydają się słuszne a wręcz jedyne, nie tylko mi, ale zespołowi, są rozumiane zupełnie na opak przez pewne inne grupy
@bastianbastiante: u mnie we "fabryce" w jUKeju pracuje ze setka osób. Nyguska jest jedna, made in USA, poza tym z 10 hongkongczyków, z dziesięciu europejczyków (FR, PT, NL, PL), jeden bułgarski gejuch. Korpo się szczyci inkluziwnesem, a wychodzi, jak wychodzi (z ostatniego naboru 5 osoób jest jeden z PT, reszta brytolska).
@bastianbastiante: oczywiście że tak, propsy i nie dajcie się zaczipować lewakom I się chować pod naciskiem multikulti, woke/cancel culture, diversity czy kolejnych następnych gówien bo skutkiem tego będą zamieszki jak w całych USA bo im czarny ćpun umarł
@bastianbastiante: szkodliwe dla kogo? Takie rzeczy może działają w instytucjach dofinansowywanych z pieniędzy publicznym. W prywatnym sektorze brutalna ręka (umiarkowanie) wolnego rynku bardzo szybko weryfikuje czy ktoś pracuje fachowcami czy dindu więc i problem szybko zniknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)