Wpis z mikrobloga

@BreathDeath: nie no post trochę dla gównoburzy, wiadomo xD ale uważam, że zatrudnianie czy awansowanie konkretnych grup społecznych tylko dla tego, że mają inną płeć czy kolor skóry, a nie kompetencje jest szkodliwe. A chwalenie się tym jest rasistowskie i seksistowskie. Do tego jakieś szkolenia z diversity i inny bullshit, który dla poważnych ludzi jest stratą czasu.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ale uważam, że zatrudnianie czy awansowanie konkretnych grup społecznych tylko dla tego, że mają inną płeć czy kolor skóry, a nie kompetencje jest szkodliwe.


@bastianbastiante: a skąd wiesz na jakiej podstawie zatrudnili murzyna? Może rzeczywiście był dobry, po prostu. Ja kiedyś pracowałem z murzynem z ghany który był programistom i był mega wymiataczem większość polskich programistów to by wciągnął nosem.
a skąd wiesz na jakiej podstawie zatrudnili murzyna? Może rzeczywiście był dobry, po prostu. Ja kiedyś pracowałem z murzynem z ghany który był programistom i był mega wymiataczem większość polskich programistów to by wciągnął nosem.


@zeszyt-w-kratke: jakby nikt nie wspominał o tym że jest czarny jako jego największe osiągnięcie to by nikt się nie czepiał.
A w takich firmach umiejętności i doświadczenie to sprawa drugorzędne, ważne czy masz cipe, albo masz
bo to jest nieistotne, liczą się umiejętności i to jak ktoś wywiązuje się ze swoich obowiązków.


@Xuzoun: Generalnie, to właśnie zdalna praca super to ukazała, że możesz pisać czy gadać bez kamerki z typem reprezentowanym tylko przez inicjały na teamsach i kurna nikomu to nie przeszkadza, każdy pracuje i wykonuje swoje obowiązki.

Tymczasem lewactwo i laski z hr, którym nagle runął świat bez wymyślania integrogówna - "NIEEE, KONIECZNIE KAMERKI, ZDJĘCIA I