Wpis z mikrobloga

Ostatnio moja różowa rzucała się, że nigdy jej nie dałem kwiatka xD Tak się składa, że bawię się w kowalstwo, więc taktycznie wykułem jej róże, która nigdy nie uschnie i problem kwiatków mam załatwiony do końca życia elo. W komentarzu zdjęcie z powstawania

Róża kuta od A do Z, nie jakieś tam russian roses z blach pospawane. Jak ktoś chce, to na moim Instagramie: Immortal3m będzie film z kucia.

#rekodzielo #diy #tworczoscwlasna

Mój tag do obserwowania/ czarnolistoeania #randycontent
RandytheRam - Ostatnio moja różowa rzucała się, że nigdy jej nie dałem kwiatka xD Tak...

źródło: IMG20231130125810

Pobierz
  • 61
problem kwiatków mam załatwiony do końca życia elo


@Randy_the_Ram: tacy frajerzy są najczęściej zdradzani bo nie rozumieją kobiet

KOBIETA TO EMOCJE I INSTYNKTY xD W dawaniu kwiatów nie chodzi o dawanie materialnego przedmiotu który się jej przyda, tutaj chodzi tylko i wyłącznie o reakcje emocjonalną, żeby zrobić jej miło, bo kobiete jedyne co obchodzą to jej emocje, a wręczanie kwiatów to gest który mocno na nie działa, więc mogła by je
@KochanekAdmina: hmm jeśli dążysz do tego, że powinno się wzbudzać w kobietach emocje poprzez dawanie im prezentów, to rozczaruje cię - kobieta po jakimś czasie znudzi się twoimi świecidełkami. Różowa zasłużyła, więc dostanie róże, wyznaję zasadę wzajemności. Emocje powinny się brać ze wspólnie spędzanych chwil, aktywności jakichś, wzajemnego towarzystwa, a nie z podarków.

Ta róża, to przede wszystkim dla mnie mile spędzony czas - w kuźni, oddając się swojej pasji. Sytuacja
@KochanekAdmina 100% racji mirku, w dawaniu kwiatka co jakiś czas chodzi o przypomnienie tej osobie „hej, jesteś dla mnie ważna :* kocham Cię” a nie o samo podarowanie kwiatka czy czegokolwiek tam