Wpis z mikrobloga

Ostatnio moja różowa rzucała się, że nigdy jej nie dałem kwiatka xD Tak się składa, że bawię się w kowalstwo, więc taktycznie wykułem jej róże, która nigdy nie uschnie i problem kwiatków mam załatwiony do końca życia elo. W komentarzu zdjęcie z powstawania

Róża kuta od A do Z, nie jakieś tam russian roses z blach pospawane. Jak ktoś chce, to na moim Instagramie: Immortal3m będzie film z kucia.

#rekodzielo #diy #tworczoscwlasna

Mój tag do obserwowania/ czarnolistoeania #randycontent
Pobierz RandytheRam - Ostatnio moja różowa rzucała się, że nigdy jej nie dałem kwiatka xD Tak...
źródło: IMG20231130125810
  • 61
Różowa zasłużyła, więc dostanie róże, wyznaję zasadę wzajemności. Emocje powinny się brać ze wspólnie spędzanych chwil, aktywności jakichś, wzajemnego towarzystwa, a nie z podarków.


@Randy_the_Ram: Jeśli twoja partnerka nie zasługuje na kwiatki za 15zł to nie wiem po #!$%@? w ogóle jesteś w takim związku xD
@Randy_the_Ram nie o zdobywanie chodzi, przecież ona jest już Twoja ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi o miły gest i przypomnienie raz na jakiś czas że jest dla Ciebie ważna :) oczywiście ten kwiat który wykonałeś sam też się liczy, jest piękny, ale z tym że masz spokój z kwiatkami do końca życia to poleciałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie idź tą drogą, kup jej
jeśli ty musisz prezentami zdobywać kobiety, to współczuję xD


@Randy_the_Ram: to nie zdobywanie tylko stymulowanie związku poprzez reakcje emocjonalne, to że traktujesz swoją dziewczynę jak śmiecia który nie zasługuje nawet na 15zł żeby zrobić jej dzień to pokazuje z jakiej patologii jesteś
@Beesly: Ok, ciężko może być wyczuć ironię w przekazie pisanym, także wytłumaczę: Oczywiście, że to nie jest ostatni kwiatek, jaki ode mnie dostanie xD

Wciąż jednak uważam, że nawet na głupiego kwiatka kobieta musi zasłużyć.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Randy_the_Ram aha, czyli idąc tym tropem to facet musi zasłużyć na seks, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No spoko, jak tam lubicie, my na szczęście z niebieskim nie musimy zasługiwać sobie na miłe rzeczy na wzajem :)
@Beesly: a czy seks to jakaś waluta w związku? Wydawało mi się, że to przyjemność dla obojga xDDD nie wiem jak u ciebie, u nas nikt seksem nie handluje xD

Jeżeli kobieta na codzien zachowuje się wobec mnie w porządku - wychodzi sama z inicjatywą wyjścia gdzieś, przygotuje posiłek, pomoże mi w czymś itd. wtedy ja to dostrzegam i się odwdzięczam. Może nie kwiatami, ale często ją zabieram
Gdzieś na miasto,