Wpis z mikrobloga

@bluu20: 4 lata temu to bym się wbił na tą grupkę, robił screeny i wysyłał do ich znajomych/rodziny itd ale straciłem dawno temu zapał na takie akcje. Niech nowe chłopy z tagu przegryw się tym zajmują
Co mnie piecze? Że ludzie ciągle zaglądają do łóżka innych?


@peszek_leszek: ale to fb, to te osoby przychodzą do interentu i opisują co robią z łózku.
Wniosek taki, że jeśli ktoś bezrefleksyjnie podchodzi do przygodnego seksu, równie bezrefleksyjnie korzysta z internetu. Są to postawy niebezpieczne.
@farew3Ell: ale wiesz, że to nic nie da?
Kobietom sie bardzo wiele wybacza. Opowiem Ci akcje, ale nie wiem czy uwierzysz. Pare lat temu byla grupa sypialniawka. I pytanie, Co wasi faceci lubią w łóżku.
Jakaś laska, że jej facet lubi jak mu włoży dwa palce w tyłek albo jeden(nie pamiętam i nie chce sfarmazonić, ale chyba dwa) jak mu robi loda. I nie wiem tam różne rzeczy #!$%@? były ,
@bluu20: "gdybym miała okazje zrobić to z czarnoskórym to też w sumie yolo haha"
p0lki zaryzykują nawet choroby weneryczne, żeby móc się z jakimś brzydalem wyglądającym jak ork z nosem na pół mordy przeruchać, bo jest murzynem.
A "ludzie" w komentarzach jeszcze ich bronią. Ja #!$%@?, ale obrzydliwe.
p0lki przyprawiają mnie o odruch wymiotny.
Problemem jest tutaj uprawianie seksu? Czy kolor skóry? A może luźne podejście do seksu? Czy mężczyzna, który uprawia seks z koleżanką również powinien się tutaj znaleźć? Dlaczego tak bardzo was interesuje co robią inne osoby w swojej sypialni?


@peszek_leszek: Dlatego, że takie osoby szukają później jeleni do bycia w zwiazku a się do tego nie nadają bo są upośledzone emocjonalnie...
Uważasz, że w związki powinno się wchodzić tylko wtedy kiedy oboje partnerów ma przed sobą pierwszy seks?


@peszek_leszek: Nie ale uważam, ze w tym wypadku to powinno wykluczać jakieś śmieszne "małżeństwo" papierowe...