Wpis z mikrobloga

  • 23
@peszek_leszek: no ma, dziewczyna mi to samo powiedziała, że Ukrainki tutaj dużo namieszaly w trmacie wener, ale same laski chwalące sie murzynami to smieszny stejtment, mnie smieszy - Ciebie nie musi
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: Dla mojej przyjemności mogłaby się taka jedna z drugą nawet przelecieć z autobusem arabów, tylko niech będzie uczciwa i otwarcie powie o swojej przeszłości seksualnej potencjalnemu kandydatowi na stałego partnera ;) Nie każdy facet musi podzielać jej entuzjazm.
  • Odpowiedz
I mężczyźni i kobiety uprawiają tak seks. Skoro im to odpowiada to kogo innego to powinno interesować?


@peszek_leszek: bo jest duże ryzyko że jakiś facet trafi nieświadomie na takiego szona xD Rozwiązłość seksualna jest szkodliwa dla psychiki kobiet, powoduje traumy i problemy. Według badań jest korelacja między ilością partnerów seksualnym, a stabilnością potencjalnego małżeńśtwa. Dla odmiany rozwiązłość seksualna mężczyzn nie jest tak dewastująca dla psychiki i stabilności w związku.

Więc
KochanekAdmina - >I mężczyźni i kobiety uprawiają tak seks. Skoro im to odpowiada to ...

źródło: wolfinger-sex-partners-divorce-figure-1-1

Pobierz
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: czekaj, ale co z tego wykresu tak właściwie ma wynikać? że jak jeden z małżonków (bo nie jest powiedziane, czy chodzi o jednego, kobietę, mężczyznę, czy zsumowaną ilość obojga) miał 6-9 partnerów seksualnych przed ślubem, to szansa na rozwód jest niższa, niż jak miał 2?
To w sumie całkiem dobry kontrargument do Twojej tezy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: w sumie z tego wykresu wynika że znaczenie jest mniejsze niż możnaby sie spodziewać. Jedynie 0 partners się trochę wyróżnia, ale korelacja nie oznacza wynikowości. Osoby co miały 0 partnerów to często specyficzna grupa, w stylu ludzi głęboko religijnych lub konserwatywnych w inny sposób, albo takich co sie pobrali młodo (prawdopodbnie przez ciążę, więc kolejny antyczynnik do rozwodu)
  • Odpowiedz
takie latawice traktują ojca jak śmiecia, bankomat dla pieniędzy. Pierwszy lepszy napotkany facet do ruchania jest dla nich ważniejszy.


@doomer_rysiek: wiesz, ze takie latawce sie glownie biora z tego, ze ojciec traktowal je jak smiecia, o ile w ogole byl obecny w ich zyciu?
Teraz przeczytaj to co napisales i zrozum to od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jest dokladnie tak jak napisales.
  • Odpowiedz
  • 1
@KochanekAdmina: nie tylko bodycount powoduje problemy u kobiet. Polecam materiał SEKSUALIZACJA KOBIET W INTERNECIE na yt. Tam sporo o tym jest mówione i dlaczego mamy taki wysyp depresji i innych rzeczy u kobiet.
Ja się zastanawiałem właśnie czemu tyle kobiet ma problemy i robi sobie operacje nosa, usta, itp. I to dużo młodych dziewczyn w moim otoczeniu.
  • Odpowiedz