Wpis z mikrobloga

Polećcie jakiś hosting na pocztę elektroniczną dla firmy. Cyberfolks postanowił obniżyć nam limit do 5 skrzynek pocztowych (10GB) za 250zł/rok (nie używamy niczego poza pocztą) i cenowo za taką usługę trochę nam się nie widzi płacić. Są jakieś alternatywy na rynku, czy może ceny są już tak wywindowane?

#cyberfolks #pocztaelektroniczna #hosting
  • 10
  • Odpowiedz
@Guzik: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) o tego jedne z najtańszych przedłużeń domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w
  • Odpowiedz
@Guzik: cześć!

Możemy Ci zaproponować nasz Cloud Hosting ze 100GB i nielimitowaną ilością skrzynek, a jeszcze dziś możesz się załapać na promocję w której 5 lat naszego hostingu będziesz mógł kupić w cenie roku. Jeśli jesteś zainteresowany to sprawdź naszą ofertę na naszej stronie lub zamów już teraz. Promocja ważna jeszcze tylko dziś.

Korzystamy z komercyjnych rozwiązań antyspamowych gwarantujących wysoką skuteczność.

A jeśli zdecydujesz się utrzymywać u nas także swoją
  • Odpowiedz
@Guzik: 10GB za 92.25 zł brutto / rok. Jeśli chodzi o przedłużenie również ta sama cena jak zostawisz nam PW. Migrację też przeprowadzimy jeśli będzie potrzeba.
  • Odpowiedz