Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam solidnego zestawu podtynkowego - ma być naprawdę dobry, kwestie gamy przycisków itp. są drugorzędne. Wstepnie byłem zdecydowany na Geberit Duofix Basic ale chętnie poczytam inne opinie. Budżet w sumie nieograniczony, ma być na lata więc musi kosztować.
#lazienka #remontujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@Qwertor

W sytuacji, gdy masz budżet, odradzam model Geberit Duofix Basic. Zamiast tego, zastanów się nad Geberit Sigma UP320, który oferuje zdecydowanie większy wybór przycisków oraz dodatkowych funkcjonalności – oferta modelu Basic jest świadomie ograniczona. Basic to taki tańszy, mniej kochany brat przez rodziców. W przypadku modelu Sigma masz znacznie więcej opcji, zarówno pod względem rodzajów przycisków, jak i ich kolorystyki.
Choć, odnosząc się bezpośrednio do Twojego komentarza, jeśli chodzi o trwałość, Basic nie ustępuje Sigmie.

Osobiście zazwyczaj wybieram stelaże Grohe Rapid SL. Moim zdaniem, charakteryzują się one doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Ponadto, ich pneumatyczny system spłukiwania jest cichszy, choć warto mieć na uwadze, że ewentualna naprawa może być nieco
  • Odpowiedz
@appmstt:

Marka Tece również zasługuje na uwagę, aczkolwiek wydaje mi się, że jej stelaże nie są szczególnie popularne w Polsce. W Niemczech natomiast, produkty tej marki cieszą się znacznie większym zainteresowaniem.

Jeśli chodzi o płytkie stelaże, zarówno Grohe w swojej serii Rapid SL, jak i Geberit w Serii Sigma, oferują takie modele.
  • Odpowiedz
@Qwertor nie wiem czy to ma znaczenie. Widziałem modele z dupy który wytrzymywały 25 lat a widziałem modele w wyższej półki które podzespoły sypały się po kilku latach..zależy jak trafisz
  • Odpowiedz