Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam solidnego zestawu podtynkowego - ma być naprawdę dobry, kwestie gamy przycisków itp. są drugorzędne. Wstepnie byłem zdecydowany na Geberit Duofix Basic ale chętnie poczytam inne opinie. Budżet w sumie nieograniczony, ma być na lata więc musi kosztować.
#lazienka #remontujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@Qwertor

W sytuacji, gdy masz budżet, odradzam model Geberit Duofix Basic. Zamiast tego, zastanów się nad Geberit Sigma UP320, który oferuje zdecydowanie większy wybór przycisków oraz dodatkowych funkcjonalności – oferta modelu Basic jest świadomie ograniczona. Basic to taki tańszy, mniej kochany brat przez rodziców. W przypadku modelu Sigma masz znacznie więcej opcji, zarówno pod względem rodzajów przycisków, jak i ich kolorystyki.
Choć, odnosząc się bezpośrednio do Twojego komentarza, jeśli chodzi o trwałość,
  • Odpowiedz
@appmstt:

Marka Tece również zasługuje na uwagę, aczkolwiek wydaje mi się, że jej stelaże nie są szczególnie popularne w Polsce. W Niemczech natomiast, produkty tej marki cieszą się znacznie większym zainteresowaniem.

Jeśli chodzi o płytkie stelaże, zarówno Grohe w swojej serii Rapid SL, jak i Geberit w Serii Sigma, oferują takie modele.
  • Odpowiedz
@Qwertor nie wiem czy to ma znaczenie. Widziałem modele z dupy który wytrzymywały 25 lat a widziałem modele w wyższej półki które podzespoły sypały się po kilku latach..zależy jak trafisz
  • Odpowiedz