Wpis z mikrobloga

@TrisssMerigold: sprawdź w jego torbie/saszetce. Ostatnio moja schowała dokumenty do swojej torebki bo po prostu naśladowała dorosłych. Mówiła że ma ważne sprawy w pracy i potrzebowała dokumentów. W sumie logiczne
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: moja siostra za gówniaka chowała rzeczy w produktach sypkich. Kluczyki do mieszkania, czy samochodu oraz drobne duperele w mące, cukrze czy kaszy to była norma. Czasem jeszcze pralka, lodówka, kosz na bieliznę lub zabawki
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: sprawdź zabawki, w których można zamknąć/schować coś cennego. Daj młodemu dychę i powiedz żeby dobrze schował to zaprowadzi Cię do swojej skarbnicy. Ja mam córy i gdy przerabialiśmy u nich identyczny repertuar to rozwiązaniem zagadki były domek dla lalek i szkatułka od babci "na skarby".
  • Odpowiedz
  • 9
@CichyWoda @tytanowyy @jaszczu @Pan_Slon @balboa84 @konsul543 @wscieklizna_irl @JackDaniels @Theo_Y @CandyToy @Sunna @gacek2121 @dambur @antarhei @Underoathx @GrafikaUltraHaDe @Dzia-do-stwo @k-nar @roberto07 @Rozn3r @TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy @voot @lexico @fizzly @SarahC @cochese @Jarek_P @taktomojekonto @le1t00 @Dziaduuu @Jad-Kielbasiany @yhbgrobdoivbvwamsv @keyah @YuiMizuno @wuwuzela1 @Bdzigost @Hawwa @CichyWoda sprawa rozwiązana, przypomniał sobie xD wsadził do kuchni dziecięcej w swoim pokoju xD wcześniej były różne wersje, że to nie on, że na parapecie, że to brat, a potem sobie przypomnial i mi poprostu
  • Odpowiedz