Wpis z mikrobloga

  • 7
@MlCHAU oczywiscie do dostawczaka, ktory nie mial prawa w ten sposob stac, pretensji nie masz?


@Stanley666: nigdzie nie pisałem o jakichkolwiek pretensjach do kogokolwiek

Po zajściu zatrzymałem się i pół minuty porozmawiałem (przyznam że trochę w emocjach) z opiekunką czy matką dziewczyny, podsumowując że niech wyniesie z tej sytuacji naukę na przyszłość. Nie było dużo stresu ale trochę się #!$%@?łem, ale dziewczyna przestraszona była też i przeprosiła. Dostawczak też byłby współwinny
@tellet: @PozdroPocwicz I już od razu oblężona samochodziarska twierdza xD Na szczęscie dostawczak zajebujący cały chodnik kulturka i do niego nie macie pretnesij xD on MUSIAŁ

W takich sytuacjach ja mam i tak zawsze stopę nad hamulcem (albo i nie jak śnieg, ale trzeba być ostrożnym)
Na szczęscie dostawczak zajebujący cały chodnik kulturka i do niego nie macie pretnesij xD on MUSIAŁ


@Szalom: Ale jakby tam stał billboard czy słupek veturilo, rowerki albo inne gówno to wtedy już co innego, co nie?

Ale załóżmy że jednak nie wyrobił i wykonał trik jak Tomasz Hajto Chryslerem 300C - patrz co się wtedy dzieje i kto w jakim stanie z tego wychodzi.
Typ najpewniej ma co najwyżej obite
Ale jakby tam stał billboard czy słupek veturilo


@tellet: Ale #!$%@? XD Tak, bo wiadomo że takie słupki czy billboardy zajmują tyle samo widoczności. Też pewnie nie ma żadnych wytycznych i prawa jak można je stawiać, prawda? Więc co ty bredzisz

Jeszcze broni Hajto który #!$%@?ł babę na PASACH co już jest w ogóle karygodne. Tutaj u OPa możesz dyskutować (gdzie imo najbardziej trzeba #!$%@?ć tego dostawczaka)

ale tak długo, jak
Szalom - >Ale jakby tam stał billboard czy słupek veturilo

@tellet: Ale #!$%@? XD Ta...

źródło: k5WQdpdKuwZre69B

Pobierz