Wpis z mikrobloga

No więc tak - Nowa koalicja sejmowa będzie wyjaśniać sprawę wyborów kopertowych i zdefraudowania 60 mln zł robiąc z tego hućpę polityczną.
Tymczasem dzisiaj nowa koalicja tuska składa projekt ustawy, który naraża Skarb Państwa na stratę 7 MLD zł obniżając wartość strategicznej spółki skarbu państwa. W wielkich mediach CISZA!!!
Czujecie to?

Przygotowanie do wyprzedaży Orlenu czas zacząć.
Najpierw oczywiście wartość spółki musi znacząco spaść.

#polityka #wybory #orlen #gielda
kogi - No więc tak - Nowa koalicja sejmowa będzie wyjaśniać sprawę wyborów kopertowyc...

źródło: orlen

Pobierz
  • 16
z tego hućpę polityczną.


@kogi: Nie wiem co to hućpa, ale wiem, że wielu polityków PiS komentuje komisje śledcze jako hucpę, nawet z sejmowej mównicy. Przedawkowałeś paski w TVPiS :)
a jesli chodzi o samą komisję to dziwi mnie, ze wciąż są tacy co nie chcą rozliczyć dygnitarzy za łamanie przepisów tym bardziej jeśli sami w nazwie partii mają coś o prawie i sprawiedliwości.
Gdzie byłes jak PiS wysysał pieniądze z
obniżając wartość strategicznej spółki skarbu państwa


@kogi: Obniżając co najwyżej wycenę. Wartość się nie zmieniła, a ustawa przede wszystkim wygeneruje stratę u prywatnych akcjonariuszy.
@let_it_be
Cała branża energetyczna się na to składała. To był i jest cyrk. Wiele podmiotów oze musiało i musi do końca roku oddawać im dużo pieniążków. Najśmieszniejsze jest to, że też z produktów wsparcia za które jakieś pieniążki szły za tym to też to opodatkowali.
@kogi czy ktoś kazał robić z Orlenu tym czym się stało? Monopolistyczny moloch, który nie wiadomo po co kupuję jakieś gazety i inne bzdety, oraz wiele innych niepotrzebnych inwestycji. I jeśli to państwowa firma(która ma służyć obywatelom), to wycena rynkowa nie ma znaczenia, bo pieniądze są wspólne.
czy ty wiesz co sie dzisiaj wydarzyło? wiesz jakie bedzie miało to skutki?


@kogi: Tak, zdajemy sobie wszyscy sprawe z tego jak PISowskie rozdawnictwo będzie miało skutki.