Wpis z mikrobloga

Ależ się pięknie pali pisowczykom pod dupskiem. Pan Marszałek już im dał do zrozumienia jaki jest rozkład jazdy na przyszłą kadencję, a w dodatku mają pewnie świadomość, że w tych komisjach nie będą siedzieć żadne gamonie typu Suskie, Krajewskie czy inne Wassermannki xD Taki Giertych to na te komisje będzie kursował z teczkami jak Franz Maurer z aktami na wysypisko xD Grilowanie będzie pierwszorzędne, dawać już live streamy z tych komisji
#sejm #bekazpisu #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ofdm xhyba nie wiesz jakich guertych ma gangusow klientow, on nigdy nie powinien sprawowac jakichkolwiek funkcji publicznych. Teraz bedzie krecil (lub jego klienci w jego imieniu) wałki wieksze 10x jak pis ktotym straszysz.
  • Odpowiedz
Taki Giertych to na te komisje będzie kursował z teczkami jak Franz Maurer


@ofdm:
Mówisz, że nie będzie Suskich, Wassermanów, po czym przywołujesz oszołoma z Młodzieży Wszechpolskiej i LPRu xD. Kim niby jest Giertych jak nie takim Suskim własnie? Zwykły przefarbowany w niezrozumiałych dla mnie okolicznościach oszołom. Krótka pamięć wykopka. Giertych wspaniale by się odnalazł w ławach PiS albo Konfederacji, dosłownie oczami wyobraźni widzę go obok takiego Brauna #!$%@?ącego te swoje
  • Odpowiedz
@Flypho: masz polowe racji. Giertych to niezla szuja to prawda ale co gorsza nie jest glupi i to bylo widac nawet za czasow LPR a teraz jeszcze sie wyrobil.
  • Odpowiedz
@Flypho

różnica między suskim a Giertychem jest taka że jeden jest czynnym prawnikiem a drugi czynnym idiotą. I mówię to jako osoba która nie darzy sympatią rządnego z tych panów.

Sądzę, że prawni karny w komisjach śledczych możne jednak się odnaleźć.
  • Odpowiedz
@Flypho ale przez wyrobił nie mam na myśli ze ruszyło go sumienie i przeszedł na jasną stronę mocy tylko że jest bardziej cwany i wygadany.
  • Odpowiedz