Wpis z mikrobloga

@Lewusx: mam nadzieję, że ta firma tak się rozrośnie że zostanie twoim sponsorem
w reklamach mógłbyś podjeżdżać pod jego blok i dzwonić domofonem po typa z bloku z Greatone
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Nie ma to żadnego sensu, ja mam dobrą sytuację finansową, a i tak biorę greatone. :)
Po prostu płacisz dosłownie za to samo. Ten aminogram który jest trochę gorszy nie zrobi Ci żadnej różnicy.

@FeC7800 W sumie to może by tak do nich napisać??? :D
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: na wykopie sami miliarderzy i najbogatsi Polacy( ͡° ͜ʖ ͡°). Którzy budują bogactwo na oszczędności zamiast kupować rolce Roys Phantom tego roczny to biorą jakiegoś golfa taniego w utrzymaniu zamiast na WPC wydawać parę dych za 0.7kg kupują 2.1 kg za 70z. Twoja firma napewno robi setki milionów zł co najmniej a formę masz lepszą od Lewusa
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz:

Którzy budują bogactwo na oszczędności zamiast kupować rolce Roys Phantom tego roczny to biorą jakiegoś golfa taniego w utrzymaniu


Ktoś zarabiający 20k netto raczej prędzej jezdzi Golfem a nie RR Phantom. No ale rozumiem że są ludzie dla ktorych to są już zarobki milionerskie i dla jeżdżacych bentleyami xD

20k to zwykła klasa średnia i to taka bliżej niższej klasy średniej niz wyższej
  • Odpowiedz