Wpis z mikrobloga

Taki tam lekki trening z dzisiaj, biceps+przedramie czyli tak naprawdę aktywny odpoczynek :) Chyba nigdy treningu bicepsów nie wrzucałem więc będzie teraz.

Na nagraniu ez bar curls 70kg x 12 i potem alternating db curls 30kg x 8

U mnie każdy trening wygląda zupełnie inaczej, tydzień temu było na biceps 14 serii, lżejsze ćwiczenia i maksymalne skupienie na napompowaniu łap. Dzisiaj "cięższe" ćwiczenia, tylko 9 serii, i dwa pierwsze ćwiczenia skupione na ciężarze i ruchu, a tylko trzecie ćwiczenie na odpowiednie spięcie i pompowanie. Wszystko zawsze zmieniam, zależnie od humoru lol.
Trochę ściskaczy porobiłem ale niestety pompa łap, przedramion skutecznie uniemożliwiła mocniejszy trening, kilka zamknięć Captain of crush 2.5 na rękę i tyle. Wrist curls już mi tak spompowało przedramiona że były na granicy skurczu, więc dalej nie robiłem nic. Ogólnie teraz mi wszystko przedramiona pompuje... Nawet machanie widelcem lol.

Cały trening
Ez bar curls 70kg 2x8 1x12
Alternating Db Curls 30kg 3x8
Concentration Curls 17,5kg 3x10
Grippers
Wrist curls 30kg 3x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Taki tam lekki trening z dzisiaj, biceps+przedramie czyli tak naprawdę ...
  • 44
@IntruderXXL Mam takie pytanie, chcę w plan wprowadzić SSB Good Morning with Rounded back. Zarówno pod martwy ciąg jak i pod wyciskanie, gdzie góra pleców mi się rozjeżdża. Masz jakieś wskazówki jak powinno to ćwiczenie wyglądać? Robić siedząc czy stojąc?
widać, że towar się wkręca. Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to właśnie te łydki, bo je totalnie #!$%@?ło i chyba większe od głowy już są xD

No i kaptury też spuchły od nadmiaru androgenów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saprofit: Zgadza się :) Póki co różnicę właśnie najbardziej widać po kapturach.łydach,przedramionach, spuchło to wszystko a fat leci :P We wtorek będzie 4 tydzień, więc to dopiero początek ,
Mam takie pytanie, chcę w plan wprowadzić SSB Good Morning with Rounded back. Zarówno pod martwy ciąg jak i pod wyciskanie, gdzie góra pleców mi się rozjeżdża. Masz jakieś wskazówki jak powinno to ćwiczenie wyglądać? Robić siedząc czy stojąc?


@DywanTv: Można robić i stojąc i siedząc. Siedząc próbowałem robić kilka razy, za każdym razem coś mi nie pasowało, dlatego preferuje stojąc.
Najważniejsze żeby trzymać mocno brzuch przy tym ćwiczeniu, i sam