Wpis z mikrobloga

Taki tam lekki trening z dzisiaj, biceps+przedramie czyli tak naprawdę aktywny odpoczynek :) Chyba nigdy treningu bicepsów nie wrzucałem więc będzie teraz.

Na nagraniu ez bar curls 70kg x 12 i potem alternating db curls 30kg x 8

U mnie każdy trening wygląda zupełnie inaczej, tydzień temu było na biceps 14 serii, lżejsze ćwiczenia i maksymalne skupienie na napompowaniu łap. Dzisiaj "cięższe" ćwiczenia, tylko 9 serii, i dwa pierwsze ćwiczenia skupione na ciężarze i ruchu, a tylko trzecie ćwiczenie na odpowiednie spięcie i pompowanie. Wszystko zawsze zmieniam, zależnie od humoru lol.
Trochę ściskaczy porobiłem ale niestety pompa łap, przedramion skutecznie uniemożliwiła mocniejszy trening, kilka zamknięć Captain of crush 2.5 na rękę i tyle. Wrist curls już mi tak spompowało przedramiona że były na granicy skurczu, więc dalej nie robiłem nic. Ogólnie teraz mi wszystko przedramiona pompuje... Nawet machanie widelcem lol.

Cały trening
Ez bar curls 70kg 2x8 1x12
Alternating Db Curls 30kg 3x8
Concentration Curls 17,5kg 3x10
Grippers
Wrist curls 30kg 3x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Taki tam lekki trening z dzisiaj, biceps+przedramie czyli tak naprawdę ...
  • 44
@PiccoloColo: Przeciez sobie trollowalem, bardzo często lubię się odnosić do tagu przegryw, gdyż rzeczywiście są tam ludzie z dziurą w głowie. Poza tym wiem że lewus lubi jak w jakikolwiek sposób ma podnoszone zasięgi postu, a w jaki inny sposób można je podnieść niż pisząc głupotę? :)
Zaprosić na trening, to dzięki tobie w 2019 złapałem ogromną zajawkę. Zawsze chciałem być jak ty, pomimo iż z westside nie do końca się zgadzam to wierzę że u ciebie działa. U mnie działa twoje podejście, czyli OGIEŃ. Aktualnie wyciskam 186kg, ale dogonie ciebie i Darkseeda.


@krzysztoww: PASJA I OGIEŃ do dźwigania to jest najważniejsze, to się głównie liczy :) No ja jestem fanem westside i uważam że to najlepszy sposób