Wpis z mikrobloga

A teraz sobie wyobraźcie, że jest rok 2002, weekend, godzina 8 rano, przez okno widać całe białe miasto od śniegu gdzie śnieg jeszcze sypie, w tle słychać jak już ktoś odśnieża chodnik witając się z sąsiadem, który ma problem odpalić swojego "maluszka" bo w nocy było ponad -20 czy pomaga wyjechać ze śniegu bo się zakopał, w telewizji pokemony, power rangers czy inne programy dla dzieci/ młodzieży, gdzieś tam już jakieś dziecko idzie ze swoimi sankami do parku bo górka wolna i nie ma jeszcze tylu ludzi, żeby być pierwszym... i tak cały dzień leci na zabawach na śniegu, rzucaniu się śnieżkami z przerwami na obiad ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nostalgia #lata90 #heheszki #gimbynieznajo
  • 89
@wakxam Dokładnie mój ojciec w 2000 zamienił Malucha na Lanosa wtedy to był przeskok. Malucha kupił młody chłopak jako pierwsze auto, a przyjechali właśnie polonezem
@sayanek co ty gadasz, może od razu 20 lat XD Pierwszy HL wyszedł 25 lat temu (1998), pierwsza beta CS w 06.1999, 1.0 w 11.2000, a 1.6 wyszło na początku 2003, pół roku po wersji 1.5. 6 lat od pierwszego HL wyszedł CS:S więc albo pamięć cie myli, albo ktoś cię za dzieciaka w ciula robił
@wakxam o 8 to mnie ojciec budził w sobotę z zadaniem przyniesienia drewna do kotłowni na cały tydzień i odśnieżenia 30metrów wjazdu do chałupy xD
@Dorianek: Dobra, aż sprawdziłem, masz rację :D Nie wiem czemu zdawało mi się że 1.6 wyszedł dużo później XD No ale mimo wszystko, Może po prostu przez te zje*chane tarcze woleliśmy grać w 1.5?
człowieku obecnie średnia wieku samochodu w Polsce to 17 lat a ty Twierdzisz że w 2002 średnia była 7 lat?


@Kalosz667: Ja coś takiego twierdzę? To ty próbujesz ekstrapolować jedno zdjęcie na średnią xD
@wakxam Tak było 2002, Power Rangers Pokemony, Yugi Oh! Złotopolscy i Strongman, Hugo i chyba 13 posterunek na Polsacie jeszcze leciał. ()
@wakxam raczej wtedy ciągle chorowałem, miałem duszności i "inne atrakcje". Wtedy jeszcze nie mialem alergii w pakiecie z astmą zdiagnozowanej. Więc nie mam tak fajnych wspomnien, ale za to teraz robie wspomnienia na za kolejne 20 lat hehe