Wpis z mikrobloga

A teraz sobie wyobraźcie, że jest rok 2002, weekend, godzina 8 rano, przez okno widać całe białe miasto od śniegu gdzie śnieg jeszcze sypie, w tle słychać jak już ktoś odśnieża chodnik witając się z sąsiadem, który ma problem odpalić swojego "maluszka" bo w nocy było ponad -20 czy pomaga wyjechać ze śniegu bo się zakopał, w telewizji pokemony, power rangers czy inne programy dla dzieci/ młodzieży, gdzieś tam już jakieś dziecko idzie ze swoimi sankami do parku bo górka wolna i nie ma jeszcze tylu ludzi, żeby być pierwszym... i tak cały dzień leci na zabawach na śniegu, rzucaniu się śnieżkami z przerwami na obiad ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nostalgia #lata90 #heheszki #gimbynieznajo
  • 89
@dean_corso a ja jestem rocznik 94 i #!$%@? kocopoly. W wieku 13 lat (ok 2007) uczylem sie jezdzic maluchem ojca po placu rolniczym. Malucha mielismy do 2008, rok 2000 pamietam jak mama mnie zabierala z przedszkola to na ulicach bylo duzo maluchow, polonezow a nawet duze fiaty sie zdarzaly. Tak samo pokemony w 2000/2001 zbieralem na potege. Zreszta co tu gadac, masz film z Poznania z 2000, sam zobacz ile tego na
@Walnij_Kielona: CS 1.6? Toż to nowożytność :D Pamiętam jak przed powstaniem CS chodziło się do kafejki grać w HL po lanie :D A ile lat minęło później od CS 1.0 do Cs 1.5 i chyba z kolejne min 5/8 lat do CS 1.6.

@wakxam Mnie to inna rzecz ostatnio zastanowiła, pamiętam jak w okolicach 2000 roku jak popadało jak ostatnio przez kilka dni, to na chodnikach ciężko było przejść żeby nie
@Limonene: maluszki jeszcze w 2000 były produkowane i sprzedawane jako nowe z salonu :D A Poldasy to chyba do 2002.

W 1999 nowy poldon kosztował 20 tysięcy. Czyli równowartość dzisiejszych 60 chyba. Za poldona #!$%@? xDDDD

ja pamiętam że ich dużo było gdzieś do 2005, a potem nagle zniknęły. Zastąpił je tani szrot przywieziony z Reichu. Bo się okazuje że nawet zajechany golf czy audica 80 mająca już kilkanaście lat jest
@dean_corso

@Kolarzino siedziałem podczas kursu na prawko

koleś namalował obraz osiedla z lat 80 a nie z epoki pokemonów która była z 7 lat temu kek


Ale pierdzielisz. Moda na pokemony to coś koło 2000r, a małych były klepane do 2000.
Więc nie opowiadaj takich bzdur, bo ludzie kupowali nowe maluchy w 2000r.
Polska w 2000r to był taki biedny chlew że ja #!$%@?. Ludzie myślą że wtedy było już normalnie, a