Wpis z mikrobloga

Wariatka sławy międzynarodowej - Pani kurator oświaty - kompromituje się 3548761 raz. Zrobiła happening na tle kartonów z uwaga: meilami, które mieli wysyłać oburzeni rodzice na zajęcia pozalekcyjne organizowane przez środowisko #lgbt
Skarg miało być ponad 31 tysięcy! Twierdziła, że wydrukowała 31 tys (tak dokładnie 31 tys, co już jest pomysłem z dupy) ale podkręca propagandowy efekt.
Niewierne posłanki opozycji sprawdziły i okazało się że kartony były puste, a skarg było 6 - słownie sześć. Reszta to produkt wyobraźni pani kurator. Oczywiście fejka podały wszystkie pisowskie szczekaczki z TVP szambo na czele
#bekazpisu #polska #bekazkatoli #szkola #ciekawostki #neuropa
Pobierz robert5502 - Wariatka sławy międzynarodowej -  Pani kurator oświaty - kompromituje si...
źródło: IMG_20231124_094149
  • 38
@robert5502: w ogóle ile ona tego nadrukowala xd ryza papieru która akurat mam pod ręką ma 500 arkuszy, co znaczy ze do wydrukowania 31 tysięcy stron (jednostronnie!) Potrzeba 62 takie ryzy. Te kartony na oko są dwa razy grubsze niż ta ryza więc nawet drukując w najgoszy możliwy absurdalny sposób powinno to zająć mniej więcej połowę tej przestrzeni xd nie mówiąc o tym ze licząc na oko to ja tam widzę
@robert5502: ładnie te kartony ułożyła. Ma potencjał, zeby robic w budowlance. Tam też bankowo znalazłaby jakiegos kumpla, co nie lubi "pedałow".

Swoją drogą za takie perfidne kłamstwo osobie na takim stanowisku nie należy się przypadkiem jakis wyrok?