Wpis z mikrobloga

  • 19
@Operator_imadla dlaczego tak sądzisz? Nie widzisz tego? Dla dziewczynek pokazane jest, ze moga sie bawic, spedzac czas z przyjaciolkami, ze sa wyjatkowe. Moga pokolorowac sukienki i wlosy na jaki kolor i wzor im sie zamarzy. A kolorowanka dla chlopakow: kopiuj-wklej ludziki, dwoch ma przyklejonego wąsa, ot taka indywidualność. Pozwalanie dziewczynkom żyć dzieciństwem marzeń, chlopcow juz nastawiaja na szara rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@thighslapper0: byłem w atenach z kumplami z Włoch i wchodziliśmy do Μουστάκας Μοναστηράκι sklepu z zabawkami. I Włoch do mnie ze mu sie nie podoba ze pierwsze piętro dla dziewczynek jest różowe a drugie dla chłopców niebieskie. #!$%@? Mnie mirka co przeglada #przegryw uprzedził Włoch z spostrzeżeniem które ja sam chciałem wygłosić. Ale @Operator_imadla powie ci ze to problem tego ze wykopa za dużo kekw
  • Odpowiedz
  • 0
@Widac a dziwne bo italiano nie sa tak otwarci na lgbt przede wszystkim wiec myslalabym, ze taki tradycyjny podzial na rozowy i niebieski nie zrobilby negatywnego wrazenia. Moze to jakis podrabianiec byl? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@thighslapper0: ja tutaj widzę kolorowankę dla bab które od urodzenia interesuje tylko wygląd, makijaże i ciuchy (bo tak jest w większości) i kolorowankę dla facetów którzy z kolei najczęściej interesują się sprawami technicznymi, urządzeniami, tworzeniem. Wiadomo że są pojedyńczy faceci co malują se ryje i szyją se ciuchy i pojedyńcze baby które coś zaprojektują, albo używają narzędzi. Nie wiem w jaki sposób można do tego dorobić ideologię że "jedno zarabia kasę
  • Odpowiedz
@thighslapper0 ziomek ale taka jest natura dziewczyny sa dla zabawy i tak powinny byc traktowane a chlopaki lubia pojezdzic #!$%@? koparkami i cos zbudowac albo odkryc a potem zginac na wojnie. Proza zycia i mamy to wpisane w dna ja bym nie doszukiwal sie drugiego dna a juz napewno z tym nie walczyl bo rownie dobrze mozesz sie #!$%@? np na grawitacje
  • Odpowiedz
ja tutaj widzę kolorowankę dla bab które od urodzenia interesuje tylko wygląd, makijaże i ciuchy (bo tak jest w większości) i kolorowankę dla facetów którzy z kolei najczęściej interesują się sprawami technicznymi, urządzeniami, tworzeniem


@Plp_: Dzieci nie interesują się tymi rzeczami same z siebie. Jeśli wszystkie zabawki dla dziewczynek są różowe i o księżniczkach, a dla chłopców o samochodach i budowie to ciężko potem żeby interesowali się czymś innym. Przecież dziecko
  • Odpowiedz