Wpis z mikrobloga

Bawi mnie strasznie, jak wykopki się jarają gościem, który przeczytał encyklopedię i odpowiedział z niej na kilka pytań w pisowskim teleturnieju xD
Ciekawe, jaką ten facet może mieć wiedzę życiową? Czy odnalazłby się w realiach, że tak powiem "ciężkich"? Gdyby nagle znalazł się na nowej hucie w Krakowie, w derbową noc, w jaki sposób dałby sobie radę? Trochę mnie śmieszy wychwalanie gościa, który "w życiu" nie wie co jest pięć, a jedyny klimat jaki zna, to jakiś równikowy, a nie uliczny
#1z10 #jedenzdziesieciu #takaprawda
lagomorph - Bawi mnie strasznie, jak wykopki się jarają gościem, który przeczytał enc...

źródło: gqdktkpTURBXy83ODhiYzkxODZjYzYyODYyM2VkMDg5YmI5YWY3YWU0MS5qcGeSlQMAAM0DFM0Bu5MFzQSwzQJY

Pobierz
  • 25
Gdyby nagle znalazł się na nowej hucie w Krakowie, w derbową noc, w jaki sposób dałby sobie radę?


@lagomorph: dostałby pytanie czy jest z Wisłą czy za Cracovią, zła odpowiedź = #!$%@?.
  • 0
@Hamalesn: jak ja jestem z nowej huty i zawsze mówię na nowej hucie. Jakoś plują się o to tylko randomy z internetu.
@sciana tu ma o tyle dobrze, że pewnie znałby odpowiedź, widząc jak mu szło w 1z10 xD
Gdyby nagle znalazł się na nowej hucie w Krakowie, w derbową noc, w jaki sposób dałby sobie radę?


@lagomorph: a byles kiedyś w derbowa noc w NH czy #!$%@? jakimiś suchymi sloganami z neta? Może przy pierwszych derbach po latach w jakimś 2006 dało się odczuc ale teraz to dzień jak każdy inny...