Wpis z mikrobloga

Chłop wczoraj odpowiedział na wszystkie z 40 finałowych pytań ustanawiając przy tym rekord nie do pobicia w programie emitowanym od prawie 30 lat. On zamiast pytać Google to Google pyta jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ciekawe chłop ma nawet szczęke chada aczkolwiek reszta juz nie tak harmonijna, ciekawe czy Loszki na niego lecą z tego co wyczytałem jest ekonomistą, interesuję się grami logicznymi i jazdą na rowerze i mieszka w małej wsi Śliwnik (Łódzkie) troche taki autystyk ze stoickim spokojem.

https://www.youtube.com/watch?v=DhL-FjAo3d8

#blackpill #przegryw #wygryw #przegrywpo30tce
TTedbundYY - Chłop wczoraj odpowiedział na wszystkie z 40 finałowych pytań ustanawiaj...

źródło: ghuioijh

Pobierz
  • 14
ciekawe czy Loszki na niego lecą z tego co wyczytałem jest ekonomistą


@TTedbundYY: Ale żartujesz prawda? Wiedza? Większość latorośli obecnie nie wie kiedy się II wojna światowa zakończyła, ich świat to telefon i bezwiedne automatyczne szuranie kciukiem po ekranie (jest to ich też jedyny kontakt z modną obecnie "automatyzacją").

Tu masz autorytet i obiekt westchnień:
niewiempoco - > ciekawe czy Loszki na niego lecą z tego co wyczytałem jest ekonomistą...

źródło: alan-kwieci%C5%84ski-alan-kwieci%C5%84ski-puu

Pobierz
@TTedbundYY: Gość lubi też pająki, ma Facebooka i Instagrama, a do tego wielu znajomych. Nie rozumiem, czemu nazywacie go autystykiem. Pracuję z autystykami i dla mnie to niezbyt fajne porównanie.