Wpis z mikrobloga

@sakulbn i teraz pytanie kto w tym wszystkim jest glupszy, dziewczyny bo robia takie rzeczy (w sumie to nic nie robia bo ona pewnie raz odpisze) czy faceci, przez ktorych to w ogole ma prawo istniec, gdyby spermiarze nie placili i nie kupowali rzeczy przez pisanie z osoba bez zdjec to zadna by tego nie robila, to tak jakby wam kobiety kupowaly wszystko co chcecie za jedna rozmowe, przeciez 99% facetow by
@NiebieskiMiszmasz chodzi mi o to, ze jak masz zarabiac w pracy na cos co mozesz dostac za darmo, za rozmowe przez internet, bez swoich zdjec, bez niczego, to sporo osob sie skusi, a hajs z pracy mozesz odkladac, proste, jak sie daja doic na hajs to juz nie wina kobiet, oczywiscie zalezy od osoby, ja tam wole sama sobie kupic niz zeby mi jakis oblech kupowal ale sa takie ktorym to nie
@NiebieskiMiszmasz ale to one robia na wlasna odpowiedzialnosc i glownie nie wstawiaja nawet swoich zdjec w dodatku pewna jestem ze polowa to faceci udajacy baby, jak tak Cie to ciekawi to zobacz filmik Maszy na yt odnosnie onlyfansa, gdzie sama mowi, ze sa stalkerzy ale ona ma to gdzies bo tyle hajsu zbija, ze w miesiac zarobila na mieszkanie w wwa
@kyIiejenner:

Maszy na yt odnosnie onlyfansa, gdzie sama mowi, ze sa stalkerzy ale ona ma to gdzies bo tyle hajsu zbija, ze w miesiac zarobila na mieszkanie w wwa


Ma gdzieś,a potem zjawi taki bardziej wyrywny i czeka ją pobyt w jakiejś piwnicy przykutej do kaloryfera.
@kyIiejenner: oczywiście, że głupsi są tu faceci. Trzeba być skończonym spermiarzem, żeby kompletnie obcej osobie kupować takie prezenty. Inna kwestią jest tutaj sumienie dziewczyn które tak robią, ale tak czy inaczej jak ktoś nie ma szacunku do siebie i robi takie rzeczy to w zasadzie jak ma go ktoś inny szanować. Tutaj jeszcze wprost jest informacja, że się nie spotyka, wiec jak ktoś jest debilem to niech placi za swoja glupote
@kyIiejenner: masz rację
Generalnie cały problem rynku matrymonialnego opiera się na ogromnej nierownowadze popytu I podaży co prowadzi do coraz to większych patologii
Tak, faceci będą finansować kobietom WSZYSTKO za to by tylko poświęciła im odrobinę czasu
jak sie daja doic na hajs to juz nie wina kobiet


@kyIiejenner: Kwestia moralności. To, że ktoś daje mi się wykorzystać daje mi możliwość. To czy ja z niej skorzystam czy nie zależy ode mnie. Nie zdejmuj odpowiedzialności z drugiej strony bo tylko utwierdzasz ludzi w stereotypowym przekonaniu co do kobiet i ich podejścia.

i teraz pytanie kto w tym wszystkim jest glupszy, dziewczyny bo robia takie rzeczy (w sumie to