Wpis z mikrobloga

Na poważnie myślę, czy nie wpakować miliona w klitkę na Bemowie. Mama chce się dorzucić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co ta bańka robi z ludźmi, 4 lata temu było za 700k i nikt się nie zabijał.

A tak na serio to chodzi mi nie o ochronę kapitału czy inwestowanie, tylko o bardzo korzystny układ i położenie mieszkania w bloku (zwykle jest jedno takie mieszkanie na sto w inwestycji i sprzedaje się od razu) oraz metro obok wejścia do bloku.

#nieruchomosci
  • 29
@Yuri_Yslin: Po co teraz ładować bańkę w kurnik skoro bez wysiłku możesz z tego zrobić 150k w 3 lata najzwyklejszymi odsetkami. Pewne 150 koła bez żadnego wysiłku i na czysto.
A tak na serio to chodzi mi nie o ochronę kapitału czy inwestowanie


@Yuri_Yslin: w tym wypadku kompletnie olej analizę rynku nieruchomości i zmienności cen, bo rozumiem że chcesz dokonać zakupu z perspektywą do końca życia, tak?
Spełnia Twoje kryteria, bierz, zwłaszcza, że to Warszawa. zobaczysz za 15 lat, że na pewno nie straciłeś
@mickpl: też tak myślę, inwestycyjnie to lipa.

Mieszkam pod miastem, ale brakuje mi metra. Jednak mieszczuch ze mnie. Myślę o sprzedaży domu i zawinięciu się z powrotem do stolicy. Ta wygoda, gdy masz metro 100 m od domu jest jednak nieporównywalna z niczym innym. Mam bardzo dobry dojazd, ale jednak to dojazd KM, która raz przyjedzie, a innym razem nie przyjedzie. I jak nie przyjedzie, to stoisz pół h jak kołek.
@Yuri_Yslin: no ja mimo ze pracuje zdalnie i zona tez to nie mam zamiaru ruszac sie z podobnej lokalizacji o jakiej piszesz- no ja mam do metra tak 7min spaceru. podobna odleglosc do szkoly i przedszkola, nie widze sensu zmieniania ttych 118m na chalupe. po prostu jestem zbyt wygodny. kupilem sobie jeszcze dzialke rod to od tez w zasiegu spaceru wiec jal mam ochote pokosic trawe to mam tez taka mozliwosc
@Yuri_Yslin ja nie wiem dlaczego wszyscy tylko opowiadaja że wzrośnie i wzrośnie. Skoro to taki pewny biznes to dlaczego od 2010 do 2015 nic się nie budowało. Dlaczego nie kupowal nikt hurtowo działek? Bo to jest jak z bitcoinem kupuj bo pociąg odjeżdża a później....
118m


@borjaki: graty. Przy tak dużym lokalu i spoko sąsiadach nie ma sensu pakować się w chatę.

jezusku, 900k kreski to ile będzie miniratki? 6500-7000?


@haha123: 700k, bo gotówki będzie pół bańki, ale muszę coś dobrać na miejsca postojowe i wykończenie. Rata przy najtańszym kredycie na rynku na stałej stopie wynosi 4200. To nie Twoja beka OFC, ale bez tragedii. Przed wybudowaniem chaty placiłem 3,5k januszowi za starą klitę na