Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol gralem ale na MYKO na serwerze odin priestem a to jeszcze starsze prawie ze poczatki KO pozniej EUKO z officjala reszta to prywaty, jeszcze niedawno ktos jescze sie tu znalazl jak byl podobny temat, najstarsze screeny przepadly chyba ze walaja sie jeszcze gdzies na gamers4life te z EUKO jeszcze mam na dysku, mimo nostalgii EUKO wypadlo lepiej w podstawce na MYKO prawie questow nie bylo albo nagrody mizerne a lewelowanie bylo
@NicolasLatifi: Moja gra to dokończenie sprzątania, umycie podłogi w kuchni obsadzenie choinki, ubranie jej, potem troszkę podjadam ale nie za duzo aby zmirscic wigilijne pyszności. Potem idę sie kapać, aby na czyściutkie cialko się wystroić w coś odpowiedniego i zasiąść do wigilijnego stołu, obżerać się jak świnia do syta i opić winem.( )

@Monochrome_Man: to jest u mnie element świąt jak szklana pułapka, niesamowicie dobra była ta część. Pod względem wykonania niektóre lokacje do dzisiaj są świetne (Domy głównych bohaterów, biurowiec itd)
Podobało mi się że gra stawiała na to by rozgrywka uzupełniała fabułę a nie na sandbox to tworzy sie bardzo immersyjny mix bo nawet pory roku, pogoda czy godzina jest elementem historii. No i kiedy fabularnie główny bohater zostaje w gaciach, to