Wpis z mikrobloga

@kacappylon: takie piwo nie ma smaku. Paradoxalnie wśród najtańszych piw te mocne będą raczej smaczniejsze (tzn. będą miały więcej smaku) - bedzie w nich proporcjonalnie więcej słodów, mniej będą przypominały słodką wodę, czym charakteryzują się najtańsze lagery
zajebiście żyćko, nie masz pracy ale hajs na dużą ilość piw i 4 pizze.


@doomer_rysiek: sporo pracowalem ostatnio ale ja tak lewituje, ledwo to sie kupy trzyma...co popracuje i cos zarobie to pozniej to przepijam, nie wiem co to edzie chcialbym pracowac ale zapilem weekend i nic nie mieli dla mnie, boje sie tego tygodnia bez pracy co ja bede robil
takie piwo nie ma smaku. Paradoxalnie wśród najtańszych piw te mocne będą raczej smaczniejsze (tzn. będą miały więcej smaku) - bedzie w nich proporcjonalnie więcej słodów, mniej będą przypominały słodką wodę, czym charakteryzują się najtańsze lagery


@pannkracy: ale #!$%@?, jest cos takiego jak pijalnosc i lagery wlasnie ja maja ze wchodza jak woda, i mozna sie nawalic przyjemnie, kazde mocne wali mocno alko i ciezko przelknac przynajmnej mi lyk takiego karpackiego
Czyli zwyczajnie kasa się Ciebie nie trzyma, w sumie to się nie dziwie bo co oszczędzać jaks ie nie ma planów na rodzine.


@doomer_rysiek: ja 12 lat w anglii mieszkam, nic nie odlozylem a byly momenty ze przyzwoicie zarabialem, ale nic z domu nei wynioslem w sumie to ucieklem z pl przez matke, nigdy nei myslalem o rpzyszlosci zawsze sex drugs and rocknroll ale teraz nie dopadlo, do puki nie mylalem
Po uj spoglądasz w przeszłość?. Czasu tak czy tak nie cofniesz ¯\(ツ)/¯


@PapaSar: ciezko po tym co #!$%@?, co robilem, nigdy z tym sie nie pogodze to mnei zzera od srodka dlatego robie wszystko aby sie wypisac z tego swiata chyba, nie potrafie zyc z samym soba i tym wszystkim za duzo sie wydarzylo ehhh