Wpis z mikrobloga

@kacappylon: takie piwo nie ma smaku. Paradoxalnie wśród najtańszych piw te mocne będą raczej smaczniejsze (tzn. będą miały więcej smaku) - bedzie w nich proporcjonalnie więcej słodów, mniej będą przypominały słodką wodę, czym charakteryzują się najtańsze lagery
  • Odpowiedz
zajebiście żyćko, nie masz pracy ale hajs na dużą ilość piw i 4 pizze.


@doomer_rysiek: sporo pracowalem ostatnio ale ja tak lewituje, ledwo to sie kupy trzyma...co popracuje i cos zarobie to pozniej to przepijam, nie wiem co to edzie chcialbym pracowac ale zapilem weekend i nic nie mieli dla mnie, boje sie tego tygodnia bez pracy co ja bede robil
  • Odpowiedz
takie piwo nie ma smaku. Paradoxalnie wśród najtańszych piw te mocne będą raczej smaczniejsze (tzn. będą miały więcej smaku) - bedzie w nich proporcjonalnie więcej słodów, mniej będą przypominały słodką wodę, czym charakteryzują się najtańsze lagery


@pannkracy: ale #!$%@?, jest cos takiego jak pijalnosc i lagery wlasnie ja maja ze wchodza jak woda, i mozna sie nawalic przyjemnie, kazde mocne wali mocno alko i ciezko przelknac przynajmnej mi lyk takiego karpackiego
  • Odpowiedz
Czyli zwyczajnie kasa się Ciebie nie trzyma, w sumie to się nie dziwie bo co oszczędzać jaks ie nie ma planów na rodzine.


@doomer_rysiek: ja 12 lat w anglii mieszkam, nic nie odlozylem a byly momenty ze przyzwoicie zarabialem, ale nic z domu nei wynioslem w sumie to ucieklem z pl przez matke, nigdy nei myslalem o rpzyszlosci zawsze sex drugs and rocknroll ale teraz nie dopadlo, do puki nie mylalem
  • Odpowiedz
Po uj spoglądasz w przeszłość?. Czasu tak czy tak nie cofniesz ¯\(ツ)/¯


@PapaSar: ciezko po tym co #!$%@?, co robilem, nigdy z tym sie nie pogodze to mnei zzera od srodka dlatego robie wszystko aby sie wypisac z tego swiata chyba, nie potrafie zyc z samym soba i tym wszystkim za duzo sie wydarzylo ehhh
  • Odpowiedz