Wpis z mikrobloga

Za swój osobisty sukces w ostatnich dniach uważam usunięcie aplikacji Wykop na telefonie, żeby nie czytać codziennie tego, że baby są złe i tylko szukają jak wskoczyć na innego bolca, wszyscy chcą nas zniszczyć/zniewolić, clickbaitowe nagłówki i ściek w komentarzach na głównej, wrzucanie chamskich fejków, rusko-ukraińsko-palestyńsko-izraelsko-prawacko-lewacka propaganda, czytanie o tym, że jedyny słuszny zawód to programista 15/20/50k/nieruchy/trading, a reszta to plebs, eksperci od ku*wa wszystkiego, psiarze #!$%@?, kociarze #!$%@?, normictwo do gazu, neet to jedyna słuszna filozofia życia, tkwienie w przegrywie i wzajemne dosrywanie i wyścigi na to kto miał bardziej #!$%@? życie, a ty jesteś oski, pieprzenie, że poniżej 180 cm to nie facet etc.

Mam nadzieję, że ograniczę wykop do minimum i mój umysł się oczyści, bo zauważyłem, że zaczynam przesiąkać tymi wysrywami i próbuję znaleźć odniesienia do nich w życiu codziennym i sabotuję tym samym moje samopoczucie psychiczne.

Zwłaszcza widząc dysonans pomiędzy wykopem a rzeczywistością. Niestety na korzyść rzeczywistości.

Trzymajcie kciuki,
inb4 ok oski/kto pytał

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #wykop #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami
  • 22
czytać codziennie tego, że baby są złe i tylko szukają jak wskoczyć na innego bolca, wszyscy chcą nas zniszczyć/zniewolić, clickbaitowe nagłówki i ściek w komentarzach na głównej, wrzucanie chamskich fejków, rusko-ukraińsko-palestyńsko-izraelsko-prawacko-lewacka propaganda, czytanie o tym, że jedyny słuszny zawód to programista 15/20/50k/nieruchy/trading, a reszta to plebs, eksperci od ku*wa wszystkiego, psiarze #!$%@?, kociarze #!$%@?, normictwo do gazu, neet to jedyna słuszna filozofia życia, tkwienie w przegrywie i wzajemne dosrywanie i wyścigi na
@Kamokamo taki jesteś do przodu, przejrzałeś wykop na wskroś i nawet inb4 zamieściłeś, zapomniałeś tylko uwzględnić że ktoś ci napisze

@Kamokamo

Za swój osobisty sukces w ostatnich dniach uważam usunięcie aplikacji Wykop na telefonie, żeby nie czytać codziennie tego, że baby są złe i tylko szukają jak wskoczyć na innego bolca, wszyscy chcą nas zniszczyć/zniewolić


No ale to jest prawda.
@Kamokamo: Mi na wykopie przeszkadza inna rzecz - mitomania odnośnie pieniedzy. Boże, jak mnie to już zaczyna #!$%@?ć, nie da się porozmawiac o realnym świecie bo musisz się dostosowac do zmyślonego uniwersum wykopu. Kilka jego elementów:

- 5k na rekę to duzo ponizej minimum egzystencjonalnego
- 10k na rękę na start to normalna pensja w mieście wojewódzkim
- 7k-8k, tyle się zarabia na średnim magazynie/innym stanowisku gdzie się pracuje fizycznie (w