Wpis z mikrobloga

  • 237
@njdnsjdnjs: no i co w tym złego? Umarł jak żył- niezauważony. Nic go już nie obchodzi, na nic nie czeka. Byście się tylko tego życia kurczowo trzymali jak świnia koryta.
  • Odpowiedz
@Plp_:

no i co w tym złego? Umarł jak żył- niezauważony. Nic go już nie obchodzi, na nic nie czeka. Byście się tylko tego życia kurczowo trzymali jak świnia koryta.


Szkoda, że nie mogę zaplusować 2 razy. Zawsze rozwala mnie w filmach post apo czy o zombiakach jak ludzie pozbawieni nagle podstawowych rzeczy typu biezaca woda, żarcie, prąd, milion innych wygód, z bliskimi, którzy zginęli często w tragicznych okolicznościach stają się
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Dokładnie to. Tak samo w razie wojny gdy nasz kraj zostanie zaatakowany "hurr durr, ja to ucieknę za granicę, nie będe walczył za kraj z kartonu itp." a ja tam wolałbym zginąć broniąc swojego podwórka, swojego gruza i klitki 40m², ustrzelić przed śmiercią jak najwięcej kacapów, niż żyć jak zwierzę w jakimś obskurnym, przygranicznym obozie dla uchodźców, w jednym namiocie z hindusami-murzynami i łazić z bańkami po wodę do beczkowozu.
  • Odpowiedz
@Marshall1337: bo ty nie wiesz jak się dzwoni do rejestracji. Trzeba zacząć 8,00. Nie wcześniej, ani nie później. A potem #!$%@? co minutę przez 3 godziny. I odbiorą, a często jest tak ,ze Pani odbierająca jest miła
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: w Polsce bardziej realne że poszedł do lekarza, ale lekarz miał #!$%@?, więc poszedł do następnego, ale ten też miał #!$%@?, więc poszedł do prywatnego, ale ten ostatecznie był za drogi i też miał #!$%@? i potem umarł
  • Odpowiedz