Wpis z mikrobloga

Bardzo ciekawy filmik. Strasznie kiepską daje wizytówkę psychologom jako grupie zawodowej - kobieta mówi że pracuje jako psycholog, co chyba oznacza że ktoś ją do takiej pracy dopuścił, ma jakieś uprawnienia, ktoś pewnie w jakiś sposób poświadczył jej kwalifikacje.


@KEjAf: Tu ciekawy temat poruszyłeś. Ostatnio słuchałem takiej dyskusji o tym, jak to wygląda z Polsce z tymi psychologami, psychoterapeutami, terapeutami, psychiatrami itd. Jest kilka takich zawodów, które zajmują się zdrowiem psychicznym
@zgubiles_sie_jelonku: wydaje mi się że psychoterapeutów jest ileś tam różnych nurtów i gatunków i wiele z nich ma jakieś tam swoje uprawnienia zawodowe czy inne certyfikacje, jakieś stowarzyszenia czy inne grupy zawodowe które ich szkolą i poświadczają kwalifikacje. Nie wiedziałem że można coś takiego robić bez żadnych w ogóle uprawnień.

Moim zdaniem tak w ogóle to by było słuszne - ja bym uwalniał wszystkie zawody z może jakimiś pojedynczymi naprawdę dobrze
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: moim zdaniem ten facet powinien też tak zareagować, ona nie jest pewna jego intencji a oskarża go, on powinien zrobić to samo, gdyż jego osoba jest tak samo źle traktowana przez tą kobietę, może to jest wrażliwy człowiek, może ja rozpozna i ona niszczy mu teraz życie?
To co ona zakłada może zakładać też ten mezczyzna
nie do końca rozumiem. Jeżeli to co babka mówi jest prawdą, a zakładanie z góry że nie jest jest bez sensu, to chodzi o natarczywe i kompletnie nieukrywane gapienie się.


@Wap30: Generalnie wydaje mi się że spierdoksy zesrały się o jej słownictwo typu "totally roztrzęsiona", a cała reszta ich nie obchodzi. Oczywiście założyli że dziewczyna na pewno była w obcisłych gaciach i teraz ma pretensje o byle co.