Wpis z mikrobloga

Pytanie do (pod)ludzi mordujących zwierzęta dla funu. Wy musicie mieć stwierdzona jakaś formę niepełnosprawności żeby zostać myśliwym? Bo jak można człowieka z dzikiem pomylić? Czy wiecznie #!$%@? na te polowania chodzicie?

https://www.rmf24.pl/regiony/szczecin/news-mysliwy-smiertelnie-postrzelil-zolnierza-tragiczny-wypadek-w,nId,7152694#crp_state=1

#lowiectwo #myslistwo #patologiazmiasta #wypadek #strzelectwo #wojsko
Pobierz Pasterz30 - Pytanie do (pod)ludzi mordujących zwierzęta dla funu. Wy musicie mieć stw...
źródło: B8592F1B-D67E-4310-AC64-769F970F2C43
  • 50
@gdzie_mi_tu: szybki risercz w google i mam kilka wyników na ten rok, mylenie z dzikiem ludzi, innych myśliwych i zwierząt. Ale usiadz i pomysl - nie widzisz czegos dziwnego nawet jakby to byl pojedynczy przypadek? Pomylic CZLOWIEKA z DZIKIEM. No #!$%@? w #!$%@? podobne sylwetki
@Pasterz30: Większość mięsa jest z hodowli, dokładnie tak Man. Ja strzelam raz na dwa miesiące jednego dzika którego następnie konsumuje ze znajomkami na imprezie, gdzie Ty widzisz problem? Typ pomylił pedał hamulca z gazem i babe na pasach rozjechał i tez krzyczysz tak na wykopie?
wytłumaczyłeś typowi, ale on nie zrozumie. To jest typ człowieka, co myśli że mięso jest ze sklepu.


@UsZ_: ale o czym ty #!$%@? typie, mieso jest z ubojni, dziczyzny sie nawet nie oplaca #!$%@? na opylenie bo to trzeba do weta wozic i jeszcze zaplacic za to mieso
@Pasterz30 wypadki się zdarzają. Czego nie rozumiesz? Pomylenia kogoś z dzikiem? Jak ktoś używa lunety optycznej, a nie nokto/termowizji to jest to możliwe. Nie powinien strzelać i tyle. Obrażając 125tys ludzi w Polsce robisz to samo - popełniasz statystyczny błąd. Innym jest po prostu przykro.