Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zbliżam się do 27lat i mam takie zastanowienie, co przeżyć, co zrobić, żeby w przyszłości nie żałować, że czegoś nie zrobiłem przy założeniu, że np. za 2 lata może będzie spłodzone jakieś dziecko i pytanie mam do was, czego najbardziej żałujecie, czego nie zrobiliście co zaprząta wam umysł, że jednak warto było coś zrobić a teraz już za późno? #zycie #zwiazki # #relacje #przegryw #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: jak masz się uczyć, np jakieś podyplomówki robić to teraz, bo potem będzie mało czasu i spokoju. Ale to nie będzie wiecznie, może ze 2 lata, zresztą zależy jak się będziesz przykładał do tego dzieciaka, bo może nie będziesz się musiał ograniczać z niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: ale jeśli Ty masz taki mental że już rozpatrujesz co mogłeś a czego nie mogłeś, liczysz stracone szanse, sentymentalnie wspominasz przeszłość i ją romantyzujesz to nigdy nie będziesz szczęśliwy

nawet jakbyś miał super żonę, dzieci, samochód, dom to byś rozkminiał "a szkoda że teraz a nie 5 lat temu / za 5 lat, a może lepiej by się żyło w Niemczech a może to a może pstro"

trzeba czerpać radość
@mirko_anonim: ja żałuję, że nigdy szesnastolatka nie robiła mi koncertowej pały patrząc w oczy i połykając torbę w Parku Solidarności. Znaczy się robiła, ale to była moja, a ja bym chciał taką obcą. I czarne włosy żeby miała.
Natalka, ależ ja Ciebie kochałem wtedy, szkoda że te cycki sobie powiększyłaś, poza nimi dalej jesteś ideałem...