Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ślub w dzisiejszych czasach to korzyść dla mężczyzny, bo to ich dotyka ściana. Po prostu "zaklepujesz" sobie laskę na lata i tak ja wiem, że zawsze jest ryzyko że nie wypali ale nikt nie mówi żeby brać pierwszą lepszą. Patrząc na wszystkie osoby, które kiedykolwiek poznałem to peak zaręczyn przypada między ich 24-27 r.ż. (przy czym byli ze sobą już kilka lat). Co to oznacza?
- laski są już od najmłodszych lat zajęte (a nawet jak zerwą to kilka dni i mają nowego)
- nie znajdziesz wolnych lasek >27 lat
wniosek jest taki że: W OGÓLE NIE MA WOLNYCH LASEK XD. Dlatego ślub ma sens bo gdy wypadniesz w obiegu, nie masz żadnej pod ręką to czeka cie samotność. Ja mam prawie 30 lat i bardzo aktywnie szukam od 5 lat (premium na apkach randkowych, zagaduje na ulicy) i kompletne ZERO. W pracy każda zajęta, stare znajome dawno zajęte. Nawet jak jesteś przystojny to szanse niewiele wzrastają bo po prostu brakuje ogólnie kobiet.

"hehe pewnie i tak się rozwiodą po kilku latach" to cope w który każdy przegryw chce wierzyć, bo przecież takie było pokolenie obecnych 50+ latków

#przegryw #slub #tinder #mgtow #przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #tfwnogf #suicidefuel #agepill #blackpill #redpill #suicidefuel #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ślub w dzisiejszych czasach to korzyść dla mę...

źródło: Gdzie_sie_oswiadczyc_w_Krakowie_fotografowanie_zareczyn_anna_pimenta_photography2-1000x550

Pobierz
  • 69
@mirko_anonim:

Ślub to żadne zaklepywanie. To tylko marzenie Twojej różowej, aby mogła odhaczyć sobie ten cel i zrealizować go w taki sposób, jaki sobie wyśniła. Gdy po miesiącu jej się coś odwidzi to zostawi Cię tak samo jak i bez tego ślubu. Bez skrupułów. Ona sobie znajdzie kolejnego gościa z mieszkaniem - żaden problem - przy czym zatrzyma jeszcze połowę Twojego. Ty natomiast będziesz musiał znowu zapierd***lac, aby odbudować straty i
@Maxior99: Nie jest! To znaczy każdy ma inaczej i nie każdy odczuwa tak samo. Wielu facetów i kobiet żyje w samotności świadomie. Bez jedzenia i picia nie da się żyć. Bez drugiej osoby można. Poza tym jeszcze jedna ważna kwestia. U mnie samotność nie była świadomym wyborem, o którym wspominam wyżej w kontekście innych osób. Jestem sam nie z własnej woli. Ale zaadaptowałem się do tego. Pewnie niejeden facet tutaj ma
@mirko_anonim: ślub to w dużej mierze zabezpieczenie dla kobiet a nie mężczyzn.

Nie ma co ukrywać, że aktualnie tendencja wygląda tak, że:
- Kobieta im starsza, tym jest mniej atrakcyjna dla drugiej płci (Tak tak, możesz walić konia do milf, ale tak z reguły wygląda promil kobiet po konkretnym wieku)
- Mężczyzna na odwrót.

To kobiety w wieku nastoletnim mają największą atencje rówieśników. Potem z każdym rokiem to spada.
Średnia baba
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): @Kopytnik_1:

Żyją w samotności nie z wyboru tylko z wyniku zaistniałej sytuacji i nie pisz że życie bez spełnienia podstawowych potrzeb człowieka nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji bo zawsze są konsekwencje, jak nie psychiczne to psychiczno fizyczne które doprowadzają do powstawania innych dysfunkcyjnych i destrukcyjnych zachowań.