Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku temu rozstałem się z dziewczyną. Ze swojej inicjatywy. Nie było zdrady, nie było dramy, po prostu wypaliło się, a poza tym mieliśmy rozbieżne oczekiwania (ja uważałem, że inwestuję niesymetrycznie dużo w ten związek, a ona, że jej się to należy xd). Roztanie spokojne, ale było mi źle, ponad 3 miesiące dochodziłem do siebie i przepracowywałem temat. Dopiero niedawno zacząłem się umawiać na ra ndki, spotykać z dziewczynami i rekreacyjnie "przytulać". I w zeszłym miesiącu do pracy przyszła ONA. Nowa, atrakcyjna, młoda laska. Wszyscy faceci poza mną w związkach oczywiście zaczęli się ślinić i spermić. A ja na pełnych czilku zaproponowałem po chyba tygodniu znajomości wspólną kawę po pracy, a w weekend wspólną kolację z winkiem. Laska się zgodziła, ale na kawie i kolacjo-winku się skończyło, bo chciała mnie sfriendzonować, a to nie dla mnie. Odpuściłem więc temat. Banalna historia, ale wiecie co? Jestem z siebie super dumny. Po pierwsze, że zakończyłem z własnej inicjatywy niesatysfakcjonujący związek. Po drugie, że od początku do końca byłem uczciwy. Nie jestem w związku, nikogo więc nie zdradzam umawiając się z innymi. Po trzecie, że nie marnowałem czasu i od razu do nowo poznanej lasencji uderzyłem. Nie udało się trudno, ale spróbowałem. Po czwarte, że nie dałem się wrobić we friendzone i postawiłem jasno sprawę. Nawet nie zdajecie sobie sprawy (niektórzy) ile poczucia mocy i sprawczości w tych wszystkich działaniach i jaki skill do pewności siebie mi doszedł. Tak, wiem że to ja dzwonię i właśnie chcę napisać z anonimowych coś pozytywnego: kończcie nierokujące / toksyczne związki, cieszcie się i bawcie z kobietami, próbujcie, nie marnujcie swojego czasu, wszelkie objawy friendzone'a ucinajcie w zarodku. Tylko tyle i aż tyle.

#czujedobrzeczlowiek #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #niebieskipasek #rozowypasek #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim mało która dziewczyna chodzi do łóżka na pierwszej randce i to nie oznacza friendzone xD za dużo amerykańskich seriali chyba. W Polsce z reguły ludzie spotykają sie kilka tygodni lub miesięcy zanim będzie seks. Jeśli pracujecie w tej samej firmie to pewnie tym bardziej rozważnie będzie podejmować decyzje o pójścia do łóżka by nie było o niej opowiastek w firmie ze się puściła
  • Odpowiedz
@kimunyest95 to raczej nie polega na świadomym siedzeniu i czekaniu kiedy to dobry pomysł iść do łóżka tylko po prostu ludzie maja różne tempo w relacji. Dla jednych chemia jest od razu a dla innych trzeba zbudować silniejsza więź emocjonalna. Są i tacy co czekają serio bo np. chcą tylko po ślubie ale to raczej ekstremiści
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): echhhh xdd

mało która dziewczyna chodzi do łóżka na pierwszej randce

Rynek matrymonialny o wiele się zmienił, to już nie czasy naszych rodziców.

Szkoda tylko, że jak zagadywałem do mirabelek na wykopie, to praktycznie każda, ale to dosłownie każda jest po jakichś wybrykach typu ons, fwb i inne. Wytłumaczysz mi to? Konto ponad 6 lat, a pisałem do wielu i żadna nie była na tyle poukładana, aby po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to ja żyje chyba w innym środowisku chyba bo koledzy jak dostali buziaka od dziewczyny na pierwszej randce to było wow, a ja sama tez bym w życiu nie chciała z nikim na pierwszym spotkaniu nawet być dotykana w rękę
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: Weź pod uwagę że dyskutujesz z osobami które:
a) nigdy nie trzymały za rękę a cała ich wiedza o związkach to to co przeczytali na wykopie
b) byli kiedyś w związku czy dwóch z jakimś szlaufem i w swojej głupocie uważają że każda laska się zachowuje jak tamta
  • Odpowiedz