Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku temu rozstałem się z dziewczyną. Ze swojej inicjatywy. Nie było zdrady, nie było dramy, po prostu wypaliło się, a poza tym mieliśmy rozbieżne oczekiwania (ja uważałem, że inwestuję niesymetrycznie dużo w ten związek, a ona, że jej się to należy xd). Roztanie spokojne, ale było mi źle, ponad 3 miesiące dochodziłem do siebie i przepracowywałem temat. Dopiero niedawno zacząłem się umawiać na ra ndki, spotykać z dziewczynami i rekreacyjnie "przytulać". I w zeszłym miesiącu do pracy przyszła ONA. Nowa, atrakcyjna, młoda laska. Wszyscy faceci poza mną w związkach oczywiście zaczęli się ślinić i spermić. A ja na pełnych czilku zaproponowałem po chyba tygodniu znajomości wspólną kawę po pracy, a w weekend wspólną kolację z winkiem. Laska się zgodziła, ale na kawie i kolacjo-winku się skończyło, bo chciała mnie sfriendzonować, a to nie dla mnie. Odpuściłem więc temat. Banalna historia, ale wiecie co? Jestem z siebie super dumny. Po pierwsze, że zakończyłem z własnej inicjatywy niesatysfakcjonujący związek. Po drugie, że od początku do końca byłem uczciwy. Nie jestem w związku, nikogo więc nie zdradzam umawiając się z innymi. Po trzecie, że nie marnowałem czasu i od razu do nowo poznanej lasencji uderzyłem. Nie udało się trudno, ale spróbowałem. Po czwarte, że nie dałem się wrobić we friendzone i postawiłem jasno sprawę. Nawet nie zdajecie sobie sprawy (niektórzy) ile poczucia mocy i sprawczości w tych wszystkich działaniach i jaki skill do pewności siebie mi doszedł. Tak, wiem że to ja dzwonię i właśnie chcę napisać z anonimowych coś pozytywnego: kończcie nierokujące / toksyczne związki, cieszcie się i bawcie z kobietami, próbujcie, nie marnujcie swojego czasu, wszelkie objawy friendzone'a ucinajcie w zarodku. Tylko tyle i aż tyle.

#czujedobrzeczlowiek #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #niebieskipasek #rozowypasek #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25