Wpis z mikrobloga

133 080,93 - 1,33 - 10,85 - 9,01 - 1,12 = 133 058,62

Mój skromny wkład w Błękitną Sztafetę dla chorego Szczepana ❤️

https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-krakow-blekitna-sztafeta-dla-szczepana-bieg-charytatywny-juz,nId,7136480#crp_state=1

Tradycyjnie podjąłem się zapełnić okienko psiej wachty - od 4 do 6 rano ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miałem tradycyjnie lekkiego stresa czy nie zaśpię - zwłaszcza, że nie wyszło mi wcześniejsze spanie i poszedłem spać tuż przed północą xD Ustawiłem armię budzików między 3:07 a 3:19... a równo o 3 rano na nogi postawiło mnie głośne TATO WSTAŁEM wykrzyczane cienkim głosikiem xD
Po paru minutach młody stwierdził że jest ciemno i ponownie zasnął, a ja spokojnie strzeliłem kawkę i kwadrans przed czwartą spokojnie wyruszyłem w kierunku miejsca przekazania pałeczki. Poprzednik dobiegł o 3:58, fotka i poleciałem ()

W ostatniej chwili okazało się, że na drugi przedział 5-6 rano dołączą do mnie dwie osoby, więc zmieniłem plany i zamiast połówki zrobiłem 11 + 9 km. Też dobrze, mogłem się trochę wyluzować zamiast żyłować tempo (ʘʘ)

Po zakończeniu obu rundek odpoczynek i pyszna herbata z imbirem + domowe ciasteczka owsiane ❤️ Biegacze co się nabiegali to ich, ale prawdziwymi bohaterami są organizatorzy - przez całą noc co godzina gotowi na posterunku żeby wszystkiego dopilnować! ( ʖ̯)

Na koniec spokooooojny kilometrowy truchcik umarlaka do domu - tempo 6:51 xD Cóż, starość nie radość!

Uroczej niedzieli (  ͡ ͡ )

#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem
enron - 133 080,93 - 1,33 - 10,85 - 9,01 - 1,12 = 133 058,62

Mój skromny wkład w Błę...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2