Wpis z mikrobloga

@Szenkes: cos w tym jest. dwie panny, ktore byly dosc mocno mna zainteresowane byly prawie, ze mojego wzrostu i zadna w ogole nic nie mruknela o wzroscie. natomiast taka jedna w rozmowie stwierdzila, ze woli 190, ale moj tez jest W MIARE OK XD (miala 160+, ja mam 182 xDD)
  • Odpowiedz
  • 1
@Szenkes nie przeczytaj jeszcze raz, dla nas np. może być nie atrakcyjna kobieta z małymi cyckami, mała dupa, za gruba, za szczupła itp..
Tak samo jest z wzrostem, kobiety uważają wysokich mężczyzn za bardziej sexi i tyle. Nie wiem czemu to takie dziwne?
  • Odpowiedz
Wy też pewnie z babo chłopem byś się nie umiwili.


@fraciu: z babo chłopem jasne, że nie, ale jak byłem młody i mogłem próbować to najlepsze były tzw. chłopczyce.

Teraz już chyba takich nie ma - teraz chłopcy zniewieściali :-/
  • Odpowiedz
  • 1
@kobrys13 w sumie to nie wiem bo stary jestem xd, ale zdradzę wam sekret 15 lat temu wzrost też odgrywał ważną rolę, tak samo jak kolor włosów xD serio, dla nich to bardzo ważne.
  • Odpowiedz
nie rozumiem jak do tego doszedłeś z tego mema


@Szenkes: serio nie widzisz analogii? czyz mem nie obsmiewa niskich lasek, ze podobaja im sie wysocy faceci? przeciez z niego wynika, ze lasce ktora ma 150cm nie moze nie odpowiadac typ 175cm skoro sama jest nizsza.
no to pytam czy jako facet moge wymagac zeby laska miala duze cycki skoro sam nie mam zadnych? ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz