Wpis z mikrobloga

#tinder #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Wyobraźcie sobie sytuacje - skończyliście dobra studia, znaleźliście bardzo dochodową pracę, zrobiliście formę na siłowni, macie swoje własne mieszkanie i auto. Typowy #wygryw - człowiek sukcesu!

Poznajecie piękną kobietę ale okazuje się że działa ona prężnie na insta. Niby jest dietetyczką czy tam trenerką fitnes więc to nie tak że postuje swoje wdzięki żeby zgarniać lajki, tylko w ten sposób buduje swoją markę osobistą, zarabia i prowadzi biznes.

Co o tym sądzicie, czy bylibyście zazdrośni, kazalibyście jej to usunąć jeśli ma być z Wami - postanowilibyście takie ultimatum?

Daily reminder: kobieta nigdy nie podrywa - ona wystawia się na podryw!

Ja rozumiem, że kobieta ma prawo robić co jej się podoba - nie postuje przecież do neta swoich nagich fotek, insta to nie OF.

Laska z pewnością może powiedzieć klasyczne: "chyba nie jesteś kotku tak niepewny siebie żebyś myślał że dla mnie coś znaczą te dziesiątki lajków, komentarzy i DM od napalonych samców - i love only youuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°)".

Przecież wiadomo, że ważniejszy dla wartościowej kobiety powinien być jej facet z krwi i kości a nie jakieś randomy z neta. Do momentu kolejnej z rzędu kłótni, do momentu marazmu w związku, do momentu aż koleżanka nie szepnie jej do uszka "ten Anon to jest taki se, może trafisz na lepszego?". A tam na tej małej magicznej aplikacji DZIESIĄTKI fajnych facetów, do których wystarczy napisać słowo "hej" a już jutro laska będzie na kolacji w Sopocie.

Pytanie na dzisiaj, czy zaakceptowalibyście u waszej kobiety bardzo rozbudowany profil w social mediach na którym postuje ona swoje zdjęcia?
A może znacie jakieś parki gdzie laska ma taki profil i to jakoś działa bez zbędnych zgrzytów?

Czy akceptujecie / akceptowalibyście rozbudowany i otwarty profil Instagram swojej dziewczyny?

  • Tak 29.7% (44)
  • Nie 40.5% (60)
  • Nie mam i nie będę miał kobiety 29.7% (44)

Oddanych głosów: 148

  • 11
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Jak mam dziewczynę to mam ją schować w szafie i zakazać wrzucania jej swoich zdjęć do mediów społecznościowych żeby czasem ktoś jej nie zobaczył? xD
  • Odpowiedz
@Dietetyq:

Wyobraźcie sobie sytuacje - skończyliście dobra studia, znaleźliście bardzo dochodową pracę, zrobiliście formę na siłowni, macie swoje własne mieszkanie i auto. Typowy #wygryw - człowiek sukcesu!


Tyle wystarczy, żeby dla mnie było to absurdem. Nie ma na to szans.

Poznajecie piękną kobietę ale okazuje się że działa ona prężnie na insta. Niby jest dietetyczką czy tam trenerką fitnes więc to nie tak że postuje swoje wdzięki żeby zgarniać lajki, tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@SzycheU

tutaj przykład takiego profilu https://www.instagram.com/fitaneczka/ tj. laska atrakcyjna, wyćwiczona - foty nie są erotyczne per se ale na pewno potrafią działać na męską wyobraźnię

ja nie mówię o zakazywaniu posiadania prywatnego profilu zamkniętego dostępnego dla znajomych, albo otwartego gdzie laska dodaje 5 zdjęć rocznie z wakacji, z restauracji itd.

tylko o takim profilu jak powyżej który jednak no może powodować że wielu panów do tej dziewczyny pisze z różnymi propozycjami
  • Odpowiedz
@Dietetyq:

potrafią działać na męską wyobraźnię

No ale still co to zmieni, że będzie tak na kogoś działać?
Zajebiście, niech pozazdrości mi wyboru, elo ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 4
No ale rozumiesz, że jak ona się w ten sposób wystawia to Ty nawet przy założeniu że jesteś turbo kozakiem musisz rywalizować z kolesiami dosłownie z całego świata którzy jej piszą w DM że jest piękna i słodka xd?

Przecież to jest proszenie się o kłopoty, nawet jak ma ta laska Twoje bezgraniczne zaufanie to Ty nigdy nie możesz być pewny czy jak ona siedzi w telefonie to właśnie jej na insta
  • Odpowiedz
@Dietetyq:

nigdy nie możesz być pewny

Jak w związku nie ma zaufania to prędzej czy później się rozpadnie, w złotej klatce nikt nikogo nie może trzymać.

pisze jakiś typ co ma od Ciebie więcej siana

Związki w realnym życiu (no może poza celebrytami) tak nie wyglądają a jeżeli Twój tak wyglądał to współczuję kiepskiego doboru kobiety.

piszą w DM że jest piękna i słodka

Do takich rzeczy zdolni są niewiele warci
  • Odpowiedz
@Dietetyq: ja bym jednak odpuścił i szukał dalej szarej myszki dla anonka. Życie chłop ma jedno, więc myślę że lepiej minimalizować szanse bycia zdradzonym po kilku latach związku i z wygrywa stania się przegrywem, który już nie ma szans znalezienia dobrej dziewczyny ze względu na swój wiek.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Boże xD jak można być tak mało pewnym siebie, żeby mieć problem, że laska, która zdrowym stylem życia i dobrym ciałem, które odzwierciedla zarabia na życie xD sam pomysł tego, żeby zabraniać komuś jakiejś zdjęcia wrzucać jest absurdalny xd
  • Odpowiedz