Wpis z mikrobloga

@Prawilny_Czykierek: szybki RAM jest teraz tak tani, że nie ma co żydzić na nim, szczególnie w przypadku tej generacji Ryzenów bez 3d cache. Szukaj czegoś 6000 MT/s z CL30 najlepiej z profilem AMD EXPO jeśli nie chcesz się bawić w manualne podkręcanie.
  • Odpowiedz
@Prawilny_Czykierek: Mialem w moim zestawie Peerless Assassin i zrezygnowalem po 2 miesiacach, bardzo irytowalo mnie piszczace lozysko w wentylatorze (pod wzgledem wydajnosci wszystko bylo super). Teraz siedze na na tym i jestem zachwycony. Kocham cisze w pc.
  • Odpowiedz
@Prawilny_Czykierek: Zasilacz zmień na nową linię MSI MPG, do tego płyta MSI x670 PRO to Ci się ładnie zepnie wszystko, Ramy 6000mhz z EXPO. Chłodzenie marne, niby starczy ale ja bym coś lepszego wziął. Mam podobny zestaw tylko z 4070ti i cacy.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Bo różnica w cenie nie jakaś masakryczna, a za rok czy 2 może sobie dokupi lepszego procka szybsze ramy. Ja wychodzę z założenia, że lepiej mieć na zapas.
  • Odpowiedz
@Prawilny_Czykierek: Tak, może ciut na wyrost ale tak jak mówię może za 2 lata coś będziesz chciał ulepszyć. Ja tam zawszę wolę mieć potem możliwość kroku w przód i komp dłużej żyje.
  • Odpowiedz