Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemka!

Jest taka sprawa, która zaprząta mi banie od jakiegoś czasu. Poznałem w pracy fajna dziewczyne, z którą ewidentnie coś zaskoczyło - spojrzenia, usmiechy, ten ogień w oczach, niby „przypadkowy” dotyk, podteksty. Wiadomo ocb. Sporo gadamy.

Trwało to jakoś od 3 tygodni. Plan był taki żeby ją w weekend zabrać na spacer, kawę, standardowy zestaw mini-randkowy. Ogarnąłem do niej kontakt i wszystko było dopięte na ostatni guzik.

A potem jebs - zauważyłem że na weekend umówiła się z innym ziomek z pracy.

Okej, #!$%@?łem, czekałem za długo, on był „lepszy/szybszy”. Przyjąłem to na klatę i tyle. Tylko że od kiedy wziąłem kontakt do tej dziewczyny, to praktycznie wypisuje do mnie cały czas - jakieś gadki szmatki, żarty, piosenki z podekstami z YT. No ogólnie jej zachowanie sugeruje że mocno chce coś wiecej.

Ale jednak na randke z tym drugim gościem się umówiła.

O co chodzi? Co mam zrobić?

To ta słynna hipergamia? Jestem opcją B? Dostałem się do grona orbiterów?

#zwiazki #milosc #seks #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@mirko_anonim: Pewnie otwarła kilka frontów i szuka wśród nich samca najwyższej jakości z obecnie dostępnych. Klasyka, jak Ci pasuje taki wyścig o tzipe to graj, jak nie to nie. Tylko z tego co piszesz wszyscy pracujecie w jednym miejscu to przemyśl czy chcesz taki trójkąt 'miłosny' mieć w pracy
Trwało to jakoś od 3 tygodni.


@mirko_anonim: ja bym poczekal 3 lata - az ja kilka osob z biura wybolcuje porzadnie. Bo nigdy nie wiadomo czy taka nowa to nie ma kily albo czegos, a jak chlopaki zbadaja u siebie na warsztacie to zawsze bedzie wiadomo co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najwyzej szefostwo rozszerzy luxmed o nowe uslugi

Napisz po 30 miesiacach, co i jak
@Dezyderiosh:

tak sie to kończy normiki jak nadinterpretujecie zachowania ludzkie, faktycznie, uśmiecha sie to pewnie chce na bolca wskoczyć xD

Samo uśmiechanie się to nie, ale to co pisze OP:

spojrzenia, usmiechy, ten ogień w oczach, niby „przypadkowy” dotyk, podteksty.

To już jak najbardziej jest bajera ze strony laski, każda różowa Ci to potwierdzi. Jak kobita nie jest nim zainteresowana to nie będzie rzucała podtekstami i macała, niby to przypadkiem, obcego
umów się z nią i zobacz jak sprawa wygląda. To, że sobie z kimś z pracy na jakąś kawę czy coś takiego poszła nic nie znaczy


@mirko_anonim: to plus możesz zapytać się na randce wprost, czy jeszcze z kimś się umawia