Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemka!

Jest taka sprawa, która zaprząta mi banie od jakiegoś czasu. Poznałem w pracy fajna dziewczyne, z którą ewidentnie coś zaskoczyło - spojrzenia, usmiechy, ten ogień w oczach, niby „przypadkowy” dotyk, podteksty. Wiadomo ocb. Sporo gadamy.

Trwało to jakoś od 3 tygodni. Plan był taki żeby ją w weekend zabrać na spacer, kawę, standardowy zestaw mini-randkowy. Ogarnąłem do niej kontakt i wszystko było dopięte na ostatni guzik.

A potem jebs - zauważyłem że na weekend umówiła się z innym ziomek z pracy.

Okej, #!$%@?łem, czekałem za długo, on był „lepszy/szybszy”. Przyjąłem to na klatę i tyle. Tylko że od kiedy wziąłem kontakt do tej dziewczyny, to praktycznie wypisuje do mnie cały czas - jakieś gadki szmatki, żarty, piosenki z podekstami z YT. No ogólnie jej zachowanie sugeruje że mocno chce coś wiecej.

Ale jednak na randke z tym drugim gościem się umówiła.

O co chodzi? Co mam zrobić?

To ta słynna hipergamia? Jestem opcją B? Dostałem się do grona orbiterów?

#zwiazki #milosc #seks #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@mirko_anonim: laska daje ci sygnały, że jest zainteresowana. Ty czekasz trzy tygodnie na "niewiadomoco" żeby się zebrać i ją gdzieś zaprosić. Po czym gdy w inny gość robi to wcześniej zrzucasz to na jakies hipergamie? XD

Najpewniej czekała na Twój ruch, stwierdziła że pewnie nie jesteś zainteresowany, a że zaprosił ją inny gość to wychodzi. Nie będzie siedzieć w domu i czekać aż się zdecydujesz.

Weź się w garść i zaproś
@mirko_anonim A to wy chodzicie że z kolegą się spotkać nie może? Dopóki nie zaprosisz jej i nie zaczniecie chodzić to jest wolna. Zacznij działać i ja zaproś a nie na wykopie pytasz Mirków czy jak wolna laska się z kolegą spotka to hipergamie uprawia.