Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

418

Globalna awaria Microsoft Office 365. Użytkownicy bez dostępu do Worda i Excela

Globalna awaria Microsoft Office 365. Użytkownicy bez dostępu do Worda i Excela

Od wczesnych godzin porannych (2025.04.10) tysiące użytkowników pakietu Microsoft 365 Family w całej Polsce i za granicą zgłaszają poważny problem z dostępem do aplikacji biurowych, takich jak Word, Excel czy PowerPoint.

FredOnizuka
FredOnizuka
FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 11.04.2025, 05:54:35
  • #
    microsoft
  • #
    office365
  • #
    awaria
  • #
    informatyka
  • #
    biuro
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Libre Office - darmowa, alternatywa open source; bogatsza w funkcje
mapz
z libreoffice.org
  • -1

Komentarze (101)

najlepsze

chomik3
chomik3
11.04.2025, 07:37:00 via Wykop
  • 429
Użytkownik z piracką wersją: dowiaduje się o problemie z mediów.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jegertilbake
jegertilbake
11.04.2025, 14:31:48 via Wykop
  • 98
@chomik3: Tak, ale microsoft ma w dupie piratów. Sciagniesz worda, excela czy inne ich produkty, pojdziesz do pracy i bedziesz chcial na tym pracowac, bo to znasz. W ten sposob im nie zabierasz hajsu tylko dajesz więcej długoterminowo zarobic, bo korpo nie sciagnie sobie pirata. Analogicznie jest z reszta oprogramowania, ktore nie jest darmowe z założenia.

Sam sie uczylem photoshopa na piracie i nie ogarnalbym jak korzystac z innego programu
  • Odpowiedz
JestemD
JestemD
11.04.2025, 16:52:41 via Wykop
  • 13
@chomik3: office 365 to tylko chmura i pełna integracja z resztą produktów całym sharepointem, teamsami, AD itd.

@jegertilbake obczaj https://www.photopea.com/
  • Odpowiedz
Bpnn
Bpnn
Bpnn
11.04.2025, 16:46:12 via Wykop
  • 128
chmura = HIV
tylko lokalne programy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

An_D
An_D
11.04.2025, 16:51:19 via Wykop
  • 18
@Bpnn: widać, że nie pracowałeś w korpo lub gdziekolwiek gdzie szef ma live feed co robisz na arkuszach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SpasticInk
SpasticInk
11.04.2025, 16:53:33 via Android
  • 19
@Bpnn "the cloud is just someone else's computer" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konkarne
konkarne
11.04.2025, 06:07:44 via Wykop
  • 117
Ojej... w ci z zainstalowanymi normalnymi pakietami office na komputerach się śmieją... ;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mario7400
Mario7400
Mario7400
11.04.2025, 16:49:47 via Wykop
  • 27
@krzysztof-kamil-undro: Czyli coś jak z grami. Nie mogę pograc w trybie single player, bo autoryzacj ana serwerze padła.
  • Odpowiedz
koral
koral
11.04.2025, 17:44:32 via Android
  • 20
@konkarne "do końca życia mordo" XD
  • Odpowiedz
Jarkendarion
Jarkendarion
11.04.2025, 08:05:12 via Wykop
  • 62
Libreoffice user smile
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anekito
Anekito
11.04.2025, 16:45:59 via Wykop
  • 34
@Jarkendarion: Mam LO na drugim dysku z Ubuntu i nienawidzę z tego korzystać. TAk samo Only Office. Dramat. Ale mój Office 2007 jest za to świetny :D
  • Odpowiedz
Krolik
Krolik
Krolik
12.04.2025, 04:58:37 via Wykop
  • 2
@cacum3: nie, LO to festiwal błędów i wypaczeń
  • Odpowiedz
DerMitteleuropaer
DerMitteleuropaer
11.04.2025, 16:47:10 via Wykop
  • 43
Ja mam normalne Office 2016 i mi działa. Dlatego oprogramowanie subskrybcyjne to zło.
Tak, zapłaciłem za pudełkową wersję kiedyś. To moje główne narzędzie pracy więc uznałem że mogę dać te parę stówek. Mam w domu papierowe pudełko, a nie jakiś kod na maila, więc zakładam że wszystko jest legit.

PS: Znacie jakiś dobry odpowiednik Adobe Lightrooma, który mógłbym mieć legalnie płacąc raz, za licencję wieczystą? Kurde, nawet 1000 zł bym dał, ale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

moocker
moocker
11.04.2025, 17:04:49 via Android
  • 9
@DerMitteleuropaer większość odpowiedników lightrooma ma niedociągnięcia, ale do pracy hobbystycznej powinny być ok
1) Darktable - darmowe, open source.
2) capture one - nie używałem, ale ludzie polecają. Są subskrypcje, ale jest i licencja trwała, do wyboru w zależności od wersji. Jest 30 dniowy trial więc nie zaszkodzi przetestować
3) affinity photo - bardziej odpowiednik photoshopa, ale zakładka develop to taki mocno okrojony lightroom. Płatne, ale bez subskrypcji i dość tanie.
  • Odpowiedz
deadlift
deadlift
11.04.2025, 19:39:27 via Android
  • 3
@DerMitteleuropaer Ten klucz w pudełku na niewiele się zda podczas reinstalacji. Od 2016 wszystkie klucze są generowane po dodaniu do konta microsoft.
  • Odpowiedz
SIOSTRA_MARY
SIOSTRA_MARY
11.04.2025, 08:40:25 via Wykop
  • 31
Ja mam "nieoficjalne" wydanie Microsoft 365 Family i działa bez problemu xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CinExPL
CinExPL
11.04.2025, 19:41:52 via Android
  • 0
@saaz: edycja Mondo :^)
  • Odpowiedz
s.....z
s.....z
konto usunięte 11.04.2025, 19:52:24 via Wykop
  • 1
@LordLookas: Ale z zatoki to nie 365, tylko offline bez onedrive.
  • Odpowiedz
DjAbra
DjAbra
DjAbra
11.04.2025, 13:11:03 via Wykop
  • 30
populacja LibreOffice zwiększa się :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

duble2
duble2
11.04.2025, 19:37:15 via Wykop
  • 13
he he chmury i online kutwa a potem płacz....Nie ma to jak stara szkoła-mój działa offline!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Opryskus69
Opryskus69
12.04.2025, 13:21:18 via Wykop
  • 0
@duble2: I pracujesz z kilkoma osobami na tym samym pliku offline?
  • Odpowiedz
daniel-c
daniel-c
11.04.2025, 20:36:05 via Android
  • 8
Mi tam libre Office wystarcza więc mogą mieć awarie jedna za drugą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

An-Dagda
An-Dagda
11.04.2025, 16:55:39 via Wykop
  • 6
„Licencja wygasła” – choć nie wygasła


U mnie wygasla dawno temu, a dalej mam dostep - tylko pokazuja mi komunikaty ze zostanie wylaczona w okreslonym dniu, ale jak uruchomie po tym dniu to pojawia sie nastepny termin, i tak w kolko.

A dzisiaj podczas awarii z kolei komunikat sie nie pokazal, tylko dziala jakby byla oplacona.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3048
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
2308
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
2289
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
2186
Poznań: lotnisko zakazuje nocnych lotów, żeby pobudowani mieszkańcy mogli spać
Poznań: lotnisko zakazuje nocnych lotów, żeby pobudowani mieszkańcy mogli spać
2115
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #grypc
  • #windows
  • #komputery
  • #office
  • #windows10
  • #informatyka
  • #xbox
  • #office365
  • #windows11
  • #heheszki
  • #crowdstrike
  • #konsole
  • #pcmasterrace
  • #it
  • #technologia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking