Wpis z mikrobloga

@kaczeridi: te wszystkie laski to takie książkowe
"niby tak ale nie do końca"
Ja wiem ze wybredny nie rucha itp i do tych lasek ja tutaj sprzed smartfona to mogę sobie co najwyżej ręką ulżyć ale tak po usiaściu na spokojnie to niby fajne ale każda coś co przy bliższym zastanowieniu ją dyskwalifikuje.
Odpowiadam na zdjęcie profilowe pośladków lasek wiem.
  • Odpowiedz
@bronxxx oho… wściekły wykopek agresywny motzno!!
I po co te wyzwiska wykopku mizerny? Tylko na tyle możesz sobie w internecie pozwolić żeby poobrażać randomowe osoby?
  • Odpowiedz
@bronxxx xD

@kaczeridi IMO pani w bordo. W środku atencyjne sztuczne panie także już wiemy że szukamy po bokach. Pani zielona nawet ok może niekorzystne ujęcie. Pani w białym jakiś kształt tylka nawet nie bardzo, może lekka otyłość także odpada. Czarna spalona przez solarke mandarynka i tu pojawia się pani w bordo szara niezauwazalna naturalna myszka z trochę ostrymi polskimi rysami ale najatrakcyjniejsza na tym zdjęciu. A i tatuaże są
  • Odpowiedz
@bronxxx >na pewno brudnopis

Typowy wypopek ;) mam ciałko jakby wyrzeźbił je sam Michał anioł więc szkoda byłoby go psuć tatuażami ale mentalnie nie mam nic przeciwko jeśli tatuaż jest po prostu ładny ;)
Za to Ty NA PEWNO wiesz lepiej że ja NA PEWNO mam tatuaż XD ale kompromitacja

Spermiarz też nie jestem ale nie podoba mi się jak ktoś obraża i wyzywa. Dziewczyny też mi się nie za specjalnie
  • Odpowiedz