Wpis z mikrobloga

Liczy się to, co jest teraz


@Szary_Anon: Dla ciebie tak dla nie istniejących istnień nie

Po co mam ci podawać adres?


@Szary_Anon: eksperymenty z cierpieniami skoro one są takie pożądane, to sprawdzimy na tobie, czy rzeczywiście tak jest czy okłamujesz tylko siebie

Moi rodzice nie chcieli, żeby było mi źle


@Szary_Anon: Możesz mieć raka, zostać sparaliżowany, mieć depresję, mieć bardzo rzadką chorobę, przez którą będziesz ledwo oddychał i nawet
Ale jeśli ten świat byłby antynatalistyczny to nadal by było na nim życie, tylko nie rodziłyby się nowe istnienia po prostu


@Makowieciasto: Czyli nie byłoby życia, gdyby żaden organizm nie chciałby się rozmanzać.

eksperymenty z cierpieniami skoro one są takie pożądane, to sprawdzimy na tobie, czy rzeczywiście tak jest czy okłamujesz tylko siebie


Tym zdaniem się podsumowałeś. Grozisz człowiekowi, który ma inny pogląd niż ty. Czarna lista się kłania.
Czyli nie byłoby życia, gdyby żaden organizm nie chciałby się rozmnażać


@Szary_Anon: nic to nie zmienia?

Tym zdaniem się podsumowałeś. Grozisz człowiekowi, który ma inny pogląd niż ty. Czarna lista się kłania.


@Szary_Anon: Ja tylko chcę ci pokazać czego życzysz innym, żadnych gróźb nie wystosowałem, skoro sam jesteś za cierpieniem to czemu ty nie możesz spróbować na sobie skoro jest ono takie spoko bo inni przecież mają szczęśliwe życie? Sam
@Makowieciasto: tutaj, odpowoedzoalnosc od życia wg ciebie xDD moja racja najmocniejsza. I splakanie bo oponenta plusuje. Albo dziecko masz autyzm, lub srogo coś nie tak. Przecież widać że spina poszła. Aż żyłka synek na czole ci pulsuje. Wszak o tym świadczy ton twojej wypowiedzi pod tym wpisem. Nawet nie chodzi o słuszności ideii, lecz o zasadność słów które padają. Albo ty młody gniewny, albo srogo ten tego, jak tak mocno emocjonujesz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: XD, to nie są rzeczy które powinien ktokolwiek pisać, a on to pisze na poważnie, skoro zgadza się z cierpieniem to nie pamięta co to znaczy cierpieć, tak samo ty jak plusujesz to co on pisze, to co robicie to właśnie natalizm, zgoda na życie, a że mnie to #!$%@? to prawda, ale z tą żyłka to przesada XD

Lecz jak najbardziej, będę dążył do tego abyście odpowiedzieli za to
@Makowieciasto: ja nawet nie mam zamiaru dyskutować z tobą, udowadniać swoich racji. Bo już na starcie masz założona tezę którą nosisz na standarze swojego krzyku. Dla mnie może nie jesteś chory, lecz raczej autystycznym dzieckiem który teraz emocjonuje, rajcuje się że coś napisał ba temat swoich poglądów ideologii. Tu się nie różnisz od większości wykopków. Jeszcze te teksty z cierpieniem xD zakladanie że wszyscy nie dość się nacierpieli, mają cierpieć. Natalistów
zakladanie że wszyscy nie dość się nacierpieli, mają cierpieć


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: No skoro chcą powodować cierpienie następne to oczywiście że tak

rajcuje się że coś napisał ba temat swoich poglądów ideologii


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: to żadna ideologia, to czyste fakty i prawda, a każdy kto to wypiera powinien za to odpowiedzieć, dlatego ratuje nas tylko wolność odpowiedzialna, czyli odpowiadamy za to co robimy, jakby rodzicom losowano choroby które może mieć dziecko zaraz pewnie
@Makowieciasto: Osoby wyznające antynatalizm wychodzą z błędnego założenia już na samym początku. Nie wiem czy wiesz, ale przegrywów w społeczeńsywie jest zdecydowana mniejszość. Większość (mniej lub bardziej) jest szczęśliwa i taki stan traktuj jako domyślny w dyskusji o rozmnażaniu się.
Nie wiem czy wiesz, ale przegrywów w społeczeńsywie jest zdecydowana mniejszość


@kamil150794: Ale kto pisze o przegrywie? Z resztą o czym ty dyskutujesz, przeczytałeś w ogóle czym jest antynatalizm?

Osoby wyznające antynatalizm wychodzą z błędnego założenia już na samym początku


@kamil150794: Nie znam ani jednego błędnego założenia w antynataliźmie, więc możesz mnie oświecić?

Większość (mniej lub bardziej) jest szczęśliwa i taki stan traktuj jako domyślny w dyskusji o rozmnażaniu się
Już napisałem Ci, jakie jest niepoprawne założenie w natalizmie


@kamil150794: do innych rzeczy też się nie odniesiesz? Merytoryczna dyskusja bardzo, z resztą napisałem że to nie jest założenie antynatalizmu więc po prostu się mylisz albo nie wiesz o czym piszesz

Tak jak pisałem, przeczytaj definicję antynatalizmu, wróć i przeproś albo nie dyskutuj jak nie masz na jakiś temat pojęcia
Z Wami, antynatalistami, tak


@kamil150794: Jak nie macie rozumu i godności i nie widzicie rzeczywistości to co ci mam powiedzieć, na eksperymenty z cierpieniem też się zgadzasz tak? W obec tego bardzo proszę, da się przeprowadzić taki eksperyment i na tobie, mało tego i tak tego doświadczysz, mimo to uważasz że warto się rozmnażać bo nie każdy jest przegrywem, ale mówimy o rozmnażaniu w imię niczego, powstałeś po nic bo twoi