Wpis z mikrobloga

Nie, nie zgadzam się na taki eksperyment, bo większość go nie doświadcza


@kamil150794: Ale to co warte jest twoje życie czyjegoś cierpienia, ogólnie życie w stronę istnienia w imię niczego?
Naprawdę nie widzisz że #!$%@? masz życie, bo twoim starym się zachciało rozmnażać?
Co nie było totalnie potrzebne, a skoro się na to zgadzasz to powinieneś cierpieć za wszystkie cierpienia tak jak nataliści, bo to wy tworzycie te cierpienia a gdy
Nie życzyłem sobie takiej wegetacji


@kamil150794: właśnie sobie życzysz poprzez aprobowanie życia, mało tego życzysz sobie śmierci, życzysz sobie paraliżu raka itp. rzeczy, a jeśli tego nie doświadczysz to jeszcze gorzej bo życzysz tego innym w obec niczego

że jestem w mniejszości


@kamil150794: Wartość nie ma większość mniejszość bo istniejemy w imię niczego

Gdybyś nie był przegrywem


@kamil150794: nie wiem nie czuję się jak przegryw, czuję że trzeba zrobić
@Makowieciasto: Czyli jednak jesteś przegrywem i stąd ten radykalny punkt widzenia. Nie mogę winić rodziców, bo oni nie chcieli, żebym był przegrywem. A co do rozwiązywania problemu, skoro tak bardzo chcesz, nie żebym do czegoś namawiał, ale zawsze można zacząć od siebie.
Nie mogę winić rodziców, bo oni nie chcieli, żebym był przegrywem


@kamil150794: Jak to nie chcieli jak była taka możliwość, myśleli tylko o zaspokojeniu swojej żądzy nie o twoim przyszłym dobrym życiu

nie żebym do czegoś namawiał, ale zawsze można zacząć od siebie


@kamil150794: Problemem są ludzie którzy aprobują życie a nie ja który żyję bo zostałem do tego zmuszony, to że ja siebie zabiję nie zmniejszy przyszłego cierpienia, uświadamianie
W imię prawdy


@kamil150794: Jakiej prawdy XD przecież życie nie ma żadnego sensu

Nie robię takich fikołków jak ty


@kamil150794: Jakich fikołków XD, rozmnażasz się = zgadzasz się na cierpienie ponieważ jest możliwe że twoje dziecko będzie cierpiało, proste i logiczne, tak samo zgadzasz się na paraliż rzadkie choroby, śmierć, do tego tej osobie przed powstaniem życie nie jest potrzebne, tak samo jak mi i tobie nie było potrzebne, proste
@Makowieciasto: Rozumiem Cię stary, bo sam przegrywam równo, ale nie ma sensu ektrapolować tego na ogół społeczeństwa. Większość jest szczęśliwa. Socjalizuje się, bzyka itp. Jednak, aby częściowo uwzględnić Twoje argumenty, jestem za aborcją uszkodzonych płodów. Tu, masz rację. Takie osoby nigdy nie będą miały udanego życia. Będą odliczać dni do śmierci.
@kamil150794: ale dalej nie rozumiesz, twoje życie nie jest potrzebne, w ogóle coś takiego jak życie nie jest potrzebne i ekstrapolacja nie ma tu nic do rzeczy, to że ktoś sobie umie udawać całe życie że go cierpienie nie obchodzi nie znaczy że jakby za to cierpienie odpowiadał to by był taki jaki by był, dlatego jestem za zwiększeniem świadomości poprzez karanie natalistów i tylko taką drogę widzę, jak zaraz ludzie