Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: Człowieku nie chodzi o żadne olewanie XD nie każdego interesują jakieś akcje wypierdy XD czlowiek w tych smutnych czasach chce troche rozrywki po calym ciezkim dniu a nie o jakichś akcjach czytac XD Zreszta to nie jest w twoim interesie co i kto przeglada w sieci XD z tego co widze sam sledzisz uniwersum freaków także mam tez napisac ze jestes zenujacy?
@kiniaFF: @loty-luju ja też o tej akcji pierwsze słyszę tu i teraz ale wystarczy mieć iq>100 i wiesz, że tutaj chodzi o ropę a nie farby olejne. Wy się dzisiaj z śpiączki obudziliście i nie słyszeliście, że od 10 czy tam 20 lat walczymy z globalnym ociepleniem, ropa się zaraz skończy a my umrzemy?
Czy on, jak i wy, pomyśleliście, że to przeciwko farbom bo oni niszczyli obrazy? xd
@WhiskeyIHaze: Wyobraź sobie że nie słyszałem o tym że zaraz umrzemy xDDD Mam ciekawsze rzeczy na codzień do roboty niż siedzenie tylko na necie, obgryzanie paznokci i czytanie o ropie. My siebie prędzej sami wykończymy niż to o czym piszesz że nas wykończy. Trzeba żyć i tyle a nie byś smutasem i czekać na koniec. Chcesz to idz i pomagaj w zwalczaniu globalnego ocieplenia xD