Wpis z mikrobloga

#pracbaza #przypal
wykopki ratunku xd co ja #!$%@?
sluchajcie bedac na 3 roku studiow zrobilam sobie cvke i tam wpisalam date zakonczenia studiow marzec 2024 no bo tak planowo bym konczyla no i rekrutowalamnsie z tym cv caly czas, szukalam pracy miesiacami no a w miedzyczasie stala sie taka rzecz ze nie zaliczyłam przedmiotu na studiach bedac na 6 semestrze i przez to wyladowalam na urlopie dziekanskim..... wiec obronie prace dopiero w marcu 2025 xd
no a nie zupdatowalam tego cv i sie tak rekrutowalam i odezwala sie do mnie firma, wzieli mnie na rekrutacje pierdupierdu i doszlam do ostatniego etapu i babka sie pyta czy w cv wszystko aktualne i czy koncze w marcu a ja xe tak bo k#$wa spanikowalam xd nw wystraszylam sie ze jak powiem prawdę to mnie nie wezma czaicie xd i poleciałam w wala ze tak no, za pol roku koncze i oni mnie wzieli do pracy, zaproponowali mi 3/4 etatu a od marca pelen xd
i teraz mam problem
ludzie sie mnie pytaja jak idzie pisanie pracy a ja brne w to bo sie boje przyznac
ale przeciez oni sie dowiedza tego w ktoryms momencie
ze ja wcale nie skoncze w marcu
pomocy xddd
co ja mam teraz zrobic
przyznac sie ze jestem klamca i od poczatku wiedziałam ze nie skoncze w 2024?
  • 6
@down4eva: skoro brak skonczonych studiow nie wplywa na prace, to #!$%@? ich to obchodzi. Jezeli potrzebuja kogos z konkretnym wyksztalceniem to albo bez dyplomu nie powinni zatrudniac albo nie powinni go wymagac jezeli wykazuje sie znajomosc wiedzy niezbedna do pracy