Wpis z mikrobloga

Jaka jest teraz lub powstanie w przyszlosci nietypowa praca o której nikt praktycznie nie wie gdzie dobrze się zarabia?

Pisze CRUDY gdzie mam się przebranżowić? Dla mnie jedyny zawod ktory wydaje się być Save Haven to prywatna praktyka lekarska, niestety rynek medyczny jest obwarowany prawem,
brakuje tyłu lekarzy w polsce a wstęp do tego zawodu jest blokowany przez długie studia. Dlaczego oni to robia? Mam 30 lat, w tym wieku nikt nie ma ochoty na przebranzowienie się i zakuwanie na medycynie.
Ludzie dopiero jak są starsi uświadamiają sobie co chcą robić w życiu, wtedy kiedy jest już za późno, bo ma się rodzinę i inne zobowiązania. Skad jak bylem 18-letnim mialem widziec ze programiwanie to guano?

Znudziło mi się pisanie na komputerku, najchętniej pracowałbym jako lekarz, pośrednik nieruchomości albo manager żeby niedotykac tego gownokodu

#programowanie #pracabaza #studia #pracait #it
  • 11
  • Odpowiedz
@p0melo: pracując w IT możesz być w 90% najlepiej zarabiających polaków robiąc po 2h dziennie. Znajdz se inne zajęcie/hobby w czasie pracy i nie wymyślaj.
  • Odpowiedz
nir chce skończyć życia jak pospolity polak na pisaniu guwnokodu nikomu niepotrzebnego


@p0melo: to zrób swój własny niepospolity kod. Możesz zawsze pracować w firmie, która daje udziały i w przyszłości jak się uda to przejść wcześniej na emeryturę.
  • Odpowiedz
@p0melo: Spróbuj wejść w szkolenia dla IT, bycie certyfikowanym trenerem to potrafi być niezła kasa. To samo w szkołach programowania, gdzie jeśli masz jakieś minimalne umiejętności oraz nie walisz w #!$%@? olewając naukę tych ludzi to można być docenianym trenerem.
  • Odpowiedz