Wpis z mikrobloga

Polecilibyscie mirki coś dobrego i sprawdzonego na porost brody? Geny nie obdarzyły mnie takim tempem wzrostu jakiego bym oczekiwal, coś tam rośnie i jakaś minimalna bródka jest a chciałbym zapuścić dłuższą. Dużo w necie tych specyfików ale sporo z nich ma złą opinię, że poza zapachem efektów brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#broda #barber
  • 16
@AAAAAPsik #!$%@?. Dużo osób ma jakiś kompleks i olewanie tego nie polepszy sytuacji. To że dla ciebie coś jest nie znaczące nie oznacza że wszyscy podchodzą do tego tak samo. Ja nie jestem zwolennikiem użalania się nad sobą ale jeśli ktoś ma kompleks na jakimś punkcie swojego wyglądu to powinien go usunąć a nie olewać
@AAAAAPsik no tylko teraz większość ograniczeń przeskoczysz. A jeśli komuś ma to pomoc w budowaniu poczucia własnej wartości to chyba jest to dobry krok. Po co się męczyć z czymś co ci się nie podoba i niszczy twoja samoocenę skoro można to zmienić.
@vieveble: ja sie odnosze do tej konkretnej sytuacji, w jego przypadku nie przeskoczysz ograniczen bo chemia mu nie pomoze, rozumiesz w czym problem czy dalej tłumaczyc oczywiste oczywistosci?
@CrawlOuttaLove: Kolego, nie słuchaj goscia co ci #!$%@?. Musisz zadbac o dobre ukrwienie twarzy, wiec szczotka do zarostu jak najbardziej.
Co do preparatów- szczerze, NIE WIEM, sam stosuję rózne zabawki, ale to bardziej dla efektu zmiękczajacego i zapachowego.
Regularne golenie tez przyspiesza wzrost, bo stymulujesz skórę.
Ile masz lat i jak długo trzymasz zarost?
@AAAAAPsik: Chodzi o to, ze odradzasz facetowi tego typu zabiegów. Mowisz wprost: masz słaby zarost? To go ogól. Masz zakola? To bądź łysy.
Tak, piszesz o chemii. A ja piszę, że twoje myslenie jest w błedzie. Zarost, brodę mozna osiagnąc pewnymi zabiegami kosmetycznymi, tak jak i odbudowac swoj wyglad przeszczepiajac włosy.
Twoja #!$%@? rada to cos takiego: „sztuczne zęby? Implanty? Weź nie pajacuj, tylko usuń resztę i zacznij jeść zupę!”

Gówno