Wpis z mikrobloga

swoją drogą zajebiste pobocze tam było


@ipkis123: to mógł zejść z roweru na ten fragment gorszej drogi, a jak cała droga taka jest to nie pchać się tam w ogóle rowerem i nie ryzykować swojego życia w imię prawa które mówi że może jechać środkiem drogi

Mam nadzieję, że jak jedziesz samochodem to pilnujesz aby #!$%@?ć się w dziurę w imię trzymania się krawędzi drogi)


@ipkis123: w samochodzie nie musisz
Jak są dziury, a tam na video było widać ich zyliard, to można jechać nawet środkiem.


@kuraku: a jechał środkiem swojego pasa czy środkiem jezdni? Rozumiem też że jeśli jest jakaś dwupasmówka, na prawej są koleiny to beztrosko ciśniesz ciągle lewym niczym szeryf? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zbyszko-z-bogdanca Dlaczego w ogóle nikt nie mówi o tym, że kierowca autobusu przekroczył linię i to sporo. Zobaczcie zdjęcie w momencie potrącenia, całe koło autobusu jest za linią a co dopiero buda. Jaki sens ma dyskusja czy rowerzysta jechał za blisko czy za daleko krawędzi skoro jechał swoim pasem a autobus dwoma pasami.
Pobierz Dziki_Odyniec - @zbyszko-z-bogdanca Dlaczego w ogóle nikt nie mówi o tym, że kierowca...
źródło: temp_file5799898537703066405
@dran2
Oczywiście kierowca autobusu debil, ale debil w stalowej klatce, a rowerzysta, no cóż, stwierdził, że jedzie bezpiecznie, ale jakiś debil pokazał mu, że się myli.

mnie do dzisiaj zadziwia, że ludzie potrafią bardziej zaufać randomowej osobie w samochodzie, niż swojej rodzinie. Od początku roku złapano ponad 81 tysięcy pijanych kierowców. Złapano! Śmiało można stwierdzić, że liczba będzie kilkukrotnie wieksza. Ilu naćpanych, nie wiem, dodaj do tego ilość debili, którzy za punkt
Jak są dziury, a tam na video było widać ich zyliard, to można jechać nawet środkiem


@kuraku: Ale nie jechał środkiem. Był przyklejony do lewej strony pasa i myślę że nawet wystawał kierownicą na przeciwległy pas
Był przyklejony do lewej strony pasa i myślę że nawet wystawał kierownicą na przeciwległy pas


@maad: mi to brzmi jak jazda środkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)