Wpis z mikrobloga

no wlasnie ja mam tutaj taka zagwozdke moralna. Z


@czuczupikczu: tak, dlatego też dodałem tą uwagę. Bo to prawda, tamten "mój" gospodarz też stawiając ten betonowy mur oporowy w zasadzie robił to ze świadomością, że kolejny wypadający z drogi nie poturla się po ziemi, tylko p----------i z pełną prędkością w betonową ścianę i pewnie na niej zakończy życie. I to nie jest lekki temat do machnięcia ręką, ciężko tu wzruszyć
  • Odpowiedz
@Kononienko

@ish_waw: fi200? baba chyba ma jakieś problemy ze wzrokiem lub z jednostkami. A druga sprawa nie liczy się średnica rury tak bardzo jak grubość ścianki.


Rura zabetonowana więc średnica też ma znaczenie.
  • Odpowiedz
@javelin: niestety nie pamiętam, to dawno temu było, kojarzę, że chyba na odcinku między Bełchatowem a Wieluniem, ale tam też był po drodze inny zakręt z domem w którym do pokoju tir wjechał, głośna wtedy sprawa w mediach to była i nie wiem, czy mi teraz nie myli.
  • Odpowiedz
prędkość jazdy należy dostosować do warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni, krzywizny drogi i umiejętności. Tylko taką zasadę przyjąć można jako słuszną.


@Wisimiwur: w końcu ktoś kto mądrze powiedział o tym, że ograniczenia prędkości są zbędne.
  • Odpowiedz
Gdyby mi ktoś już kilka razy skosił taki słupek to sam zrobiłbym coś podobnego. Przecież równie dobrze moje dziecko mogłoby się bawić w ogrodzie i ktoś mógłby skosić słupek i je zabić. To teraz ja miałbym się kimś przejmować czy swoim bezpieczeństwem i rodziny
  • Odpowiedz
@ish_waw: rura fi200 xD. Typowa p----------a baba podkoloryzuje swoją historię żeby wyszło jaka to nie jest super. W rurę fi200 to mogłaby ten swój pusty dekiel razem ze swoją grubą dupą wsadzić.
  • Odpowiedz